logo template4

Reishi prášok organický

NOVINKA
Cena 9.90
Dostupnosť: Vypredané
Kód produktu: z SKU1695
EAN: 3800231693395
Výrobca: zoya
: 24 mesiacov

Reishi prášok organický

Huba reishi alebo huba lingzhi (Ganoderma lucidum) sa v tradičnej čínskej medicíne používajú už viac ako 2000 rokov ako liečivá huba. Jej názov doslova znamená „nadprirodzená huba“.
Vo vode rozpustné polysacharidy, beta-glukány a hetero-beta-glukány, sú účinné látky nachádzajúce sa v hubách červených reishi, čo je forma najvyššej kvality, ktorú môžete získať. Tieto polysacharidy posilňujú imunitný systém, bojujú proti nádorom a znižujú krvný tlak. Reishi je antioxidant, ktorý podporuje pocit celkového zdravia tým, že odstraňuje voľné hydroxylové radikály a zlepšuje schopnosť tela používať kyslík. Reishi zmierňuje príznaky sezónnych alergií pôsobením ako expektorans, antivírusová a protizápalová látka. Kyseliny ganoderové navyše obsahujú antialergické činidlá, ktoré inhibujú uvoľňovanie histamínu a zlepšujú funkcie pečene.
 
použitie:
Užívajte 2 g dvakrát denne alebo podľa pokynov lekára. Ak chcete získať čo najväčší úžitok, ráno si vezmite reishi na lačný žalúdok a zvýšte príjem vody na vyplavenie toxínov. Jej užívanie spolu s vitamínom C, ďalším antioxidantom, pomáha telu vstrebávať účinné látky reishi rozložením komplexných polysacharidov na zvládnuteľnejšiu veľkosť.
 
> China
60 g
Рейши - гъби на прах - био - 60 г, ZoyaBG ®,  60 г

Pozri.sk - vyhľadávačPricemania.sk – Porovnanie cien