€ / EUR

Vyberte menu

$ / USD

£ / GBP

Kč / CZK

€ / EUR

logo template4

Posledných 10 rakytníkových sirupov ako darček pre vás!

Poznáte produkty od spoločnosti Faunus Plant ?

Objednajte si teraz produkty značky Faunus Plant za zvýhodnené ceny, za minimálne  30 Eur a získate ako darček Sirup z rakytníka 200 ml. 

Platí pre prvých 30 objednávok nad 30 Eur.

Nakupovať

 

Púpava lekárska - koreň, vodný extrakt, 300 ml

Výrobca: lifenature
Záručná doba:: 24 mesiacov
Kód: zdr 3800232310406
Dostupnosť: na sklade
Cena bez DPH: 33.25
39.90 ks

Púpava lekárska - koreň, vodný extrakt, 300 ml

Ako tonikum sa používa extrakt z koreňa púpavy. Extrakt sa používa pri problémoch s obehovým systémom, pomáha pri čistení krvi, znižuje hladinu cholesterolu a zlepšuje krvný obeh. Použitie extraktu z koreňa púpavy lekárskej pomáha správnemu fungovaniu srdca, posilňuje peristaltiku čriev, podporuje činnosť pečene a stimuluje metabolizmus. Ukázalo sa, že koreň púpavy pôsobí pozitívne na pacientov s rakovinou tým, že napáda rakovinové bunky bez toho, aby ovplyvňoval ostatné bunky. Táto vlastnosť je spôsobená vysokým obsahom inulínu v jeho koreňoch.

Akcia:

- Podporuje správne fungovanie srdcového svalu;
- Má pozitívny vplyv na pacientov s rakovinou pôsobením iba na rakovinové bunky;
- posilňuje črevnú peristaltiku;
- Zlepšuje krvný obeh
- Čistí krv;
- Znižuje hladinu cholesterolu;
- Pôsobí tónovaním;

Púpava lekárska (Taraxacum officinale) je trváca bylina s mliečnou šťavou. Nachádza sa na lúkach a trávnatých miestach pozdĺž potokov. Púpava lekárska je odpradávna známa ako liečivá bylina, ktorá pomáha bojovať proti mnohým chorobám.

Korene púpavy obsahujú triterpénové zlúčeniny, tragaksterol, taurikolerol a pseudotarascerol, ako aj trachazín, inulín a gumu. Obsahujú tuk pozostávajúci z glyceridov kyseliny palmitovej, linolovej, cerotinolu, olejovej a iných kyselín, inositov, manitolu a choleiny.

Vďaka vysokému obsahu vitamínov A, B, C a E ho môžeme primerane nazvať prírodným komplexom vitamínov, ktorý z neho okrem minerálov robí prírodný biostimulátor, ktorý pomáha tonizovať organizmus a udržiavať imunitný systém v dobrej kondícii.

Zloženie:

Vodný extrakt z koreňa púpavy lekárskej (Radicis Taraxacum), regulátor kyslosti: kyselina citrónová, konzervačné látky: sorban draselný, benzoan sodný.

Navrhované použitie:

Odporúčaná dávka pre denný príjem - 30 ml denne (dvakrát x 15 ml), 30 minút pred jedlom. Pred použitím pretrepať!

Neužívajte, ak máte kamene v žlči alebo upchatie žlčovodov. Ak užívate koagulanty, vredy a zápal žalúdka, užívajte výrobok po konzultácii s lekárom.

Balenie: 300 ml

Pozri.sk - vyhľadávačPricemania.sk – Porovnanie cien