€ / EUR

Vyberte menu

$ / USD

£ / GBP

Kč / CZK

€ / EUR

logo template4

Prášok červenej repy - extrakt

vyberte hmotnosť:
20 g 1.690
100 g 6.290
500 g 23.900
1000 g 37.900
Záručná doba:: 24 mesiacov
Kód: f 2223
Dostupnosť: na sklade
1.41 bez DPH
1.69 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Extrakt červenej repy


Náš prášok z červenej repy je vynikajúci na pridávanie do polievok, šalátových dresingov a pečenia, čím dodáva chuti a farby.
 
Okrem toho je červená řepa v prášku vynikajúcim prírodným farbivom pre domácu kozmetiku. Osviežuje pokožku a pomáha čistiť póry. V kombinácii s hennou, červená repa zvyšuje jej červenú farbu.
Navrhované použitie:
• Sušený repný prášok sa môže používať ako prírodné farbivo na výrobu ružových alebo červeno sfarbených cestovín, môže sa tiež používať na farbenie francúzskych makarónov, ako aj na tortu a sušienky.
• Červená repa má jemne sladkú príchuť, ktorá nemá silný účinok a je vynikajúcou alternatívou k umelým červeným farbivám potravín, ktoré môžu u citlivých ľudí spôsobiť alergické reakcie; je tiež vynikajúcou alternatívou na použitie u vegánov v receptoch, ktoré si vyžadujú kochineal.
• Pridajte na polievky, marinády, omáčky, šalátové dresingy, zmrzlinu, puding, jogurt, polevu, džem, sladké jedlá, cestovinové omáčky v tandoori a tikka.
 
Cukrová repa sa môže používať v balzamoch na pery, telových peelingoch, maskách na tvár, krémoch, mydlách a dokonca aj vo vani.
 
1 čajová lyžička prášku z červenej repy je ekvivalentom 1 celej čerstvej repy.
zloženie:
Sušené a mleté ​​korene Beta vulgaris.

rozpustný vo vode

Zloženie: maltodextrín, sušená šťava z červenej repy, kyselina citrónová

Použitie: do nápojov, kozmetiky