logo template4

Majorán esenciálny olej 10 ml

Výrobca: ellemental
Záručná doba:: uvedená na obale
Kód: m 1570
Dostupnosť: na sklade
6.33 bez DPH
7.59 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Majorán esenciálny olej 10 ml

Ocenený pre svoju bylinno-kvetinovú vôňu, hrejivý olej používaný v antiinfekčných, imunostimulačných, vyrovnávacích a neurotonických aplikáciách. Upokojuje a posilňuje myseľ, pomáha pri úzkosti, strate, smútku, premýšľaní, hyperaktivite. Opatrenia v prípade pochybností a stresových období. Zmierňuje prechladnutie, bolesti hlavy, nespavosť, napätie a bolesť.

Neuveriteľne upokojujúci olej, ktorý sa často používa pre svoje vlastnosti uvoľňujúce stres. 

To je tiež známy pre jeho použitie na svalové ťažkosti, takže je to vynikajúci doplnok, ak ste pravidelne v posilňovni alebo vášnivý záhradník, vám pomôže zahriať svaly po cvičení.
Ak chcete difundovať, jednoducho naplňte misku vodou a pred zapálením nalejte niekoľko kvapiek oleja. Na masáž: zrieďte v nosnom oleji a jemne vmasírujte cez pokožku. Ak ste na cestách, pridajte pár kvapiek do vreckovky alebo sa nadýchnite priamo z fľaše. Zrieďte v destilovanej vode a nalejte do rozprašovača pre prírodný parfumér miestnosti.
Možno zistíte, že majoránka sa obzvlášť dobre mieša s levanduľou, cyprusom, cédrovým drevom, harmančekom, bergamotom, eukalyptom a čajovníkom.
Zrieďte 2 - 3 kvapky v 5 ml nosného oleja a použite ako svalovú úľavu po cvičení alebo sedení v záhrade. Pridajte 2-3 kvapky do horáka, ktoré pomôžu upokojiť myseľ a umožnia vám usadiť sa, aby ste sa dobre vyspali.

Môže sa použiť na difúziu, inhaláciu alebo na pokožku v správnom zriedení. Používa sa v parfumérii na poznámky k papradiam, ktoré majú sprevádzať aromatické akordy tým, že im dodáva sviežosť a kvetnatosť.

Kvalita: 100% čistý a prírodný, botanicky a biochemicky definovaný, nedenaturovaný, neriedený éterický olej
Éterický olej získaný destiláciou pary kvitnúcich vrchov majoránky
Vôňa: poľnohospodárska, bylinná, kvetinová, aromatická, korenistá, mierne slamová
Vzhľad: bledožltá až nazelenalá mobilná tekutina
Hlavné zložky: terpinén-1-ol-4, cishydrát sabinénu, gama-terpinén

INCI: Origanum Majorana Herb Oil

Všeobecné použitie: aromaterapia, parfuméria, kozmetika

Všeobecné použitie: aromaterapia, kozmetika

Upozornenia:
Nepoužívať počas tehotenstva a laktácie. Nepoužívať pre deti do 6 rokov a staršie osoby. Používajte v nízkych dávkach a obmedzenú dobu. Možné pôsobenie podobné estrogénu. Vyhýbajte sa u osôb s epilepsiou.

Nikdy nepoužívajte éterický olej neriedený, pokiaľ vám to neodporučí poskytovateľ zdravotnej starostlivosti a certifikovaný aromaterapeut alebo bez konzultácie so skúseným a vyškoleným aromaterapeutickým lekárom.
Pred použitím éterických olejov odporúčame konzultovať s lekárom, ak ste tehotná, epileptička, máte rakovinu, problémy s pečeňou alebo akékoľvek iné závažné ochorenie, a skôr ako začnete používať éterické oleje pre kojencov a deti.
Esenciálne oleje uchovávajte mimo dosahu kojencov, detí a všetkých domácich miláčikov.
Aj keď sú niektoré z éterických olejov terapeutické / potravinárske, neodporúčame použitie éterických olejov na vnútorné použitie, pokiaľ nie sú predpísané vašim lekárom alebo certifikovaným aromaterapeutom na správne dávkovanie a použitie. Pred požitím akýchkoľvek éterických olejov sa poraďte so svojím zdravotníckym pracovníkom alebo skúsenými a trénovanými odborníkmi na aromaterapiu.

Skladovanie: na chladnom a suchom mieste, chránené pred svetlom