logo template4

Levanduľový esenciálny olej - 10 ml

Cena 7.55
Dostupnosť: skladom +1
Kód produktu: z SKU6687
Výrobca: damascena
Záručná doba: 24 mesiacov
ks

Prírodný levanduľový olej - 10 ml

Levanduľový olej pochádza z levandule (Lavandula angustifolia), ľahko rastúceho, vždyzeleného kríka, ktorý vytvára nad zelenými alebo striebristo šedými listami trsy krásnych voňavých kvetov. Vysoko kvalitný levanduľový olej má sladkú, kvetinovú, bylinkovú a mierne drevitú vôňu. Bulharsko je naďalej najväčším producentom levandule na svete.
 
Levanduľový olej má chemicky zložitú štruktúru s viac ako 150 aktívnymi zložkami. Hlavnými botanickými zložkami levanduľového oleja sú linalyl acetát a linalool.
Levanduľový olej je známy pre svoje upokojujúce a relaxačné vlastnosti a bol používaný na zmiernenie nespavosti, úzkosti, depresií, nepokoja, zubných úzkostí a stresu. Tiež sa osvedčil pri takmer všetkých druhoch chorôb, od bolesti po infekcie. Levanduľový olej sa môže použiť aj na zmiernenie bolesti alebo napätia svalov a na zmiernenie bolesti kĺbov. Jednoducho vmasírujte levanduľový olej na postihnuté miesto.
Na pokožke lieči rôzne kožné poruchy, ako je akné, ekzémy a vrásky. Pomáha tiež vytvárať jazvové tkanivá, ktoré môžu byť nevyhnutné pri hojení rán, porezaní a popálenín. Levanduľa môže tiež pomôcť upokojiť uštipnutie hmyzom a svrbenie pokožky. Tiež udržuje vlasy zdravé tým, že podporuje ich rast.
Návod na použitie:
Pridaný do vašej vane alebo sprchy levanduľový olej zmierňuje boľavé svaly a stres. Vmasírujte si ho na pokožku ako úľavu od bolesti svalov alebo kĺbov, ako aj pri kožných ochoreniach, ako sú popáleniny, akné a rany. Uistite sa, že ste ho zriedili nosičovým olejom. Levanduľový olej je vhodný na výrobu prírodných čistiacich prostriedkov. Jeho farba sa môže pohybovať od bledožltej až po žltozelenú, ale môže byť aj bezfarebná.
zloženie:
Olej z levandule (Lavandula Angustifolia)
 
10 ml

Pozri.sk - vyhľadávačPricemania.sk – Porovnanie cien