logo template4

Ľahký spánok - Zmes esenciálnych olejov v krabičke - 10ml

Výrobca: ancient wisdom
Záručná doba:: 24 mesiacov
Kód: AWEBL-04
Dostupnosť: na sklade
8.66 bez DPH
10.39 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Ľahký spánok - Zmes esenciálnych olejov v krabičke - 10ml

Zmesi alebo esencie esenciálnych olejov sú kombinácie čistých olejov, ktoré podporujú pohodu a pocit šťastia. Obsahujú zmes 100% prírodného esenciálneho a sú navrhnuté tak, aby vám pomohli v rôznych situáciách.
 
Spôsoby použitia:
– nakvapkajte a rozotrite niekoľko kvapiek na zápästia, na spánky hlavy, na krk.
– možno použiť na olejové lampy
– môžete sa rozhodnúť pre relaxačný kúpeľ
- môžete si vyrobiť vlastné spreje
 
EASY SLEEP (ľahký spánok) zmes esenciálnych olejov
Doprajte si relaxačný spánok so zmesou esenciálnych olejov z harmančeka rímskeho, šalvie a bergamotu, ktoré vám môžu pomôcť uvoľniť sa pred spaním, dobre sa vyspať a dokonca znížiť alebo zastaviť chrápanie.
Táto relaxačná a upokojujúca zmes je navrhnutá tak, aby vám pomohla zaspať, kedykoľvek trpíte miernou nespavosťou alebo nadmerne aktívnou mysľou. Esenciálne oleje v tejto zmesi sú známe pre svoje sedatívne a upokojujúce vlastnosti.
Lahodná aromaterapeutická zmes upokojujúcej šalvie, čistého rímskeho harmančeka a bergamotu, ktoré pomáhajú upokojiť vašu myseľ, telo a dušu a podporujú hlboký liečivý regeneračný spánok....
Zlepšite svoju pohodu s týmito prémiovými zmesami esenciálnych olejov. Tieto zmesi esenciálnych olejov možno použiť na masáž, ako difuzér alebo jednoducho pridať do kúpeľa.
 
Tieto prémiové zmesi esenciálnych olejov sú kombináciou čistých olejov, ktoré spolu dobre spolupracujú, aby stimulovali relaxáciu, energiu, šťastie a oveľa viac.
 
Keďže tento produktový rad je vyrobený z čistých zmesí esenciálnych olejov, odporúčame pred aplikáciou na pokožku zriediť s našimi základnými olejmi.
 
Veľkosť: 10ml fľaša
Zloženie: Roman Chamomile, Clary Sage and Bergamot essential oil