logo template4

Relaxačná - Zmes esenciálnych olejov v krabičke - 10ml

Výrobca: ancient wisdom
Záručná doba:: 24 mesiacov
Kód: AWEBL-06
Dostupnosť: skladom 1 ks
2.83 bez DPH
3.39 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Relaxačná - Zmes esenciálnych olejov v krabičke - 10ml

Zmesi alebo esencie esenciálnych olejov sú kombinácie čistých olejov, ktoré podporujú pohodu a pocit šťastia. Obsahujú zmes 100% prírodného esenciálneho a sú navrhnuté tak, aby vám pomohli v rôznych situáciách.
 
Spôsoby použitia:
– nakvapkajte a rozotrite niekoľko kvapiek na zápästia, na spánky hlavy, na krk.
– možno použiť na olejové lampy
– môžete sa rozhodnúť pre relaxačný kúpeľ
- môžete si vyrobiť vlastné spreje
 
RELAXAČNÁ zmes esenciálnych olejov
Oddýchnite si so zmesou levandule a mandarínky, ktorá vám pomôže uvoľniť myseľ a telo a zabezpečiť pohodu.
Uvoľnite sa a uvoľnite sa s našou relaxačnou zmesou esenciálnych olejov. Táto zmes obsahuje levanduľu a mandarínku, ktoré pomáhajú uvoľniť myseľ a telo a poskytujú pocit pohody. Levanduľa pôsobí proti stresu a podráždenosti, zatiaľ čo mandarínka vyživuje nervový systém a pomáha znižovať pocity vyčerpania. 
Môžete si urobiť relaxačný kúpeľ s týmto olejom, nakvapkať niekoľko kvapiek oleja na nohy alebo dlane alebo použiť olejové horáky na rozptýlenie oleja po miestnosti.
 
Zlepšite svoju pohodu s týmito prémiovými zmesami esenciálnych olejov. Tieto zmesi esenciálnych olejov možno použiť na masáž, ako difuzér alebo jednoducho pridať do kúpeľa.
 
Tieto prémiové zmesi esenciálnych olejov sú kombináciou čistých olejov, ktoré spolu dobre spolupracujú, aby stimulovali relaxáciu, energiu, šťastie a oveľa viac.
 
Keďže tento produktový rad je vyrobený z čistých zmesí esenciálnych olejov, odporúčame pred aplikáciou na pokožku zriediť s našimi základnými olejmi.
 
Veľkosť: 10ml fľaša
Zloženie: Lavender and Mandarin essential oil