logo template4

Simmus na prechladnutie a upchatý nos - Zmes esenciálnych olejov v krabičke - 10ml

Výrobca: ancient wisdom
Záručná doba:: 24 mesiacov
Kód: AWEBL-09
Dostupnosť: na sklade
3.91 bez DPH
4.69 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Simmus, na prechladnutie a upchatý nos - Zmes esenciálnych olejov v krabičke - 10ml

Zmesi alebo esencie esenciálnych olejov sú kombinácie čistých olejov, ktoré podporujú pohodu a pocit šťastia. Obsahujú zmes 100% prírodného esenciálneho a sú navrhnuté tak, aby vám pomohli v rôznych situáciách.
 
Spôsoby použitia:
– nakvapkajte a rozotrite niekoľko kvapiek na zápästia, na spánky hlavy, na krk.
– možno použiť na olejové lampy
– môžete sa rozhodnúť pre relaxačný kúpeľ
- môžete si vyrobiť vlastné spreje
 
SIMMUS (NA SINUS) zmes éterických olejov
Zmes oleja Simmus pomáha zmierniť príznaky prechladnutia a upchatého nosa. Zmes obsahuje esenciálne oleje z pomaranča, mäty piepornej, čajovníka, eukalyptu, gáfru a pelargónie.
Simmus je úžasná zmes čistých esenciálnych olejov, ktorá pomáha zmierniť príznaky prechladnutia a upchatého nosa. Niekoľko kvapiek na vreckovku, z ktorej sa zhlboka nadýchnete, môže pomôcť vyčistiť dýchacie cesty.
Olej Simmus – môže poskytnúť úľavu tým, ktorí majú dýchacie problémy, ako je kašeľ, nádcha a chrípka – podporuje lepšiu imunitu
 
Zlepšite svoju pohodu s týmito prémiovými zmesami esenciálnych olejov. Tieto zmesi esenciálnych olejov možno použiť na masáž, ako difuzér alebo jednoducho pridať do kúpeľa.
 
Tieto prémiové zmesi esenciálnych olejov sú kombináciou čistých olejov, ktoré spolu dobre spolupracujú, aby stimulovali relaxáciu, energiu, šťastie a oveľa viac.
 
Keďže tento produktový rad je vyrobený z čistých zmesí esenciálnych olejov, odporúčame pred aplikáciou na pokožku zriediť s našimi základnými olejmi.
 
Veľkosť: 10ml fľaša
Zloženie: Tea Tree, Eucalyptus, Camphor and Geranium essential oil