logo template4

Krém proti akné

Výrobca: VIVA NATURA
Záručná doba:: uvedená na obale
Kód: N 5948501701253
Dostupnosť: skladom 1 ks
9.92 bez DPH
11.90 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Krém proti akné 20 ml VIVA NATURA

Akné je stav epidermy spôsobený zápalom pilosebaceóznych folikulov v dôsledku hypersekrécie mazových žliaz a prejavuje sa čiernymi alebo bielymi škvrnami, pupienkami, cystami alebo uzlíkmi. V prípade silného akné sa môžu objaviť trvalé jazvy.
Akné krém s aktívnym ílom a propolisom je 100% prírodný produkt proti akné. Produkt je veľmi účinný vďaka obsahu účinných látok v rastlinách, levanduli, nechtíčku, aloe vera, oleji z čajovníka, ílu a propolisu. Tieto prísady majú silnú antibakteriálnu, protiplesňovú a dezinfekčnú úlohu.

Propolis obsahuje koktail látok so špeciálnymi terapeutickými účinkami, ako sú: aminokyseliny, stopové prvky (kremík, horčík, meď, molybdén, arzén, cín, hliník, vanád, volfrám, železo, zlato, irídium, vápnik, kadmium, kobalt, stroncium) , antibiotiká, vitamíny, aromatické kyseliny. Je to veľmi silné prírodné antibiotikum s regenerujúcimi vlastnosťami.

Aloe Vera, rastlina vysoko cenená pre svoje regeneračné cnosti, zabraňuje a napráva škvrny a jazvy po akné. Použitý íl má špeciálne účinky na epidermu, pretože je to silný čistiaci prostriedok, adstringentný, ktorý pôsobí jemne na pokožku. Hlboko čistí póry, odstraňuje prach, nečistoty a toxíny, ktoré sa hromadia v epiderme. Čajovníkový olej je tiež silným prírodným antibiotikom, antibakteriálnym, protiplesňovým a dezinfekčným prostriedkom.

Anti-akné krém VivaNatura čistí pokožku, zabraňuje vyrážkam a eliminuje ich, rýchlo odstraňuje pupienky, škvrny, začervenanie, hnis a čierne bodky. Účinky sa budú pozorovať hneď po prvom použití.

Pretože krém proti akné VivaNatura je veľmi aktívny, je možné, že pri aplikácii krému je výskyt jemného pocitu pichania normálnym účinkom. Aplikujte lokálne na postihnuté miesto a je lepšie vydržať 1-7 hodín. Používa sa večer, pretože nevnikne úplne do pokožky. Odstráňte vlažnou vodou.

V príslušenstve nájdete ďalšie produkty od firmy Vivanatura, vhodné k použitiu súbežne s týmto produktom.

zloženie: Aqua, Clay , Propolis extract, Elaeis guineensis oil , Alcohol denat , Melaleuca alternifolia leaf oil, Lavandula angustifolia oil , Glycerin, Melia azadirachta seed oil , Origanum vulgare oil , Aloe vera callus extract, Achillea millefolium extract , Aesculus hippocastanum extract , Chamomilla recutita flower extract , Humulus lupulus extract, Camelia sinensis extract, Thymus vulgaris extract , Betula pendula twig extract , Inula helenium extract , Echinacea angustifolia extract , Calendula officinalis extract, Quercus robur bud extract , Populus nigra bud extract , Echium vulgare extract ), Azadirachta indica extract, Hamamelis virginiana extract, Centella asiatica extract , tamaie Boswellia serrata extract .

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom