logo template4

Kakaové maslo RAW - 150g

Cena 11.65
Dostupnosť: skladom +1
Kód produktu: z SKU6505
Výrobca: zoya
Záručná doba: 24 mesiacov
ks

Raw kakaové maslo - 150g

Kakaové maslo je známe ako teobromový olej. Je to bledožltý, jedlý prírodný rastlinný tuk z kakaovníka. Kakaové maslo sa extrahuje z kakaových bôbov a môže sa z neho vyrábať čokoláda, kakaový prášok, liečivá, masti a toaletné potreby. Kakaové maslo má jemnú čokoládovú príchuť a arómu. Biela čokoláda sa vyrába z kakaového masla. Surové kakaové maslo sa vyrába metódou lisovania za studena, ktorá si v najväčšej miere zachováva prírodné živiny.
 
Kakaové maslo je veľmi stabilný tuk, ktorý obsahuje prírodné antioxidanty, ktoré zabraňujú vzniku zákalov a poskytujú mu trvanlivosť dva až päť rokov, čo je dobrá voľba pre nepotravinové výrobky. Hladká textúra, sladká vôňa a zvláčňujúce vlastnosti kakaového masla z neho robia obľúbenú prísadu v kozmetike a výrobkoch na starostlivosť o pleť, ako sú mydlá a pleťové vody.
 
Kakaové maslo je tiež známe ako vynikajúci zvlhčovač a po celé storočia sa používa na udržanie hebkej a pružnej pokožky. Rozpúšťa sa pri telesnej teplote, takže sa ľahko vstrebáva do pokožky. Pri lokálnom nanášaní vytvára bariéru medzi citlivou pokožkou a prostredím a tiež pomáha udržiavať vlhkosť.
 
Prípravky s obsahom kakaového masla pre tehotné ženy majú dlhú históriu používania na prevenciu a liečbu strií, ale táto príjemne voňajúca látka sa pridáva aj do nespočetných ďalších topických prípravkov. Mlieka a oleje obsahujúce kakaové maslo sa často používajú pri aromaterapeutických masážach na podporu pocitu relaxácie a pohody.
 
Skladujte na chladnom a suchom mieste. Kakaové maslo má vysokú úroveň stability a dlhú trvanlivosť.
zloženie:
*Theobroma Cacao Seed Butter.
* organická prísada
150g
* 150 g kakaového masla sa rovná cca. 160ml

Pozri.sk - vyhľadávačPricemania.sk – Porovnanie cien