logo template4

DIY Sprej na popáleniny žiletkou

DIY Sprej na popáleniny žiletkou

Pýtate sa, ako sa zbaviť popálenia žiletkou? Náš upokojujúci, jednoduchý a prírodný sprej na popálenie žiletkou vám môže pomôcť!

V kombinácii so zložkami, ako je upokojujúci kokosový olej, upokojujúci harmanček a nechtík, antiseptický hamamel a éterické oleje známe pre svoje antibakteriálne vlastnosti, náš sprej na popálenie žiletkou predchádza a upokojuje popálenie žiletkou a urýchľuje proces hojenia. Aplikujte na čerstvo oholené nohy, aby ste zabránili popáleniu žiletkou, alebo na existujúce hrčky, ktoré pomôžu rýchlejšie liečiť pokožku.
Eliminujte podráždenie od žiletky pomocou našich DIY upokojujúcich prípravkov v spreji.

1 polievková lyžica frakcionovaného kokosového oleja
2 lyžice sušených kvetov harmančeka
2 lyžice sušených kvetov nechtíka
1 šálka vriacej vody (po infúzii by ste mali mať približne 3/4 šálky)
1 polievková lyžica organického hamamelu bez alkoholu *
6 kvapiek levanduľového éterického oleja
6 kvapiek éterického oleja z čajovníka

Budete tiež potrebovať vrecko s jemným sitom, lievik (voliteľné) a sklenené fľaše s rozprašovačom 2-3 x 100 ml (alebo jednu sklenenú fľašu s rozprašovačom a zvyšok uložte do zapečatenej nádoby).

* Väčšina výrobkov z hamamelu obsahuje veľké percento alkoholu, ktorý bude pokožku štípať a dráždiť, najmä po holení. Hamamel, ktorý predávame, je organický čistý hydrolát bez alkoholu a bez konzervantov.

Môžete nahradiť rôzne éterické oleje, ale odporúčame vám použiť éterický olej s antiseptickými a antibakteriálnymi vlastnosťami.

Metóda
Vložte sušené kvety harmančeka a nechtíka do sklenenej misy alebo džbánu. Podlejeme vriacou vodou a necháme 30 minút vylúhovať. Nechajte vychladnúť.
Po vychladnutí nálev preceďte cez jemné sitko (čajové sitko bude dobre fungovať) a vylúhovanú vodu odložte nabok. Uistite sa, že ste odstránili všetky zvyšky kvetov.
Naplňte vylúhovanú vodu z kvetov, frakcionovaný kokosový olej, hamamelový hydrolát a éterický olej do sklenenej misy alebo džbánu. Dobre premiešajte.
Nalejte do vami vybraných fľaštičiek s rozprašovačom (lievik to uľahčí) a utesnite.
Ako použiť
Nastriekajte hojne na pokožku pred holením, aby ste predišli popáleninám a hrčkám.

Pred každým použitím poriadne pretrepte.

Skladujte na chladnom a suchom mieste mimo priameho slnečného žiarenia. Spotrebujte do 3 mesiacov.

Ak dôjde k podráždeniu, prestaňte ho používať.

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom


Pozri.sk - vyhľadávačPricemania.sk – Porovnanie cien