logo template4

Borievkový esenciálny olej 10 ml

Výrobca: ellemental
Záručná doba:: uvedená na obale
Kód: m 1568
Dostupnosť: na sklade
9.92 bez DPH
11.90 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Borievkový esenciálny olej

Ocenený svojou iskrivou aromatickou vôňou, ktorá sa používa v antiinfekčných, pankreatických tonikách a pri trávení, pomáha znižovať výskyt celulitídy a podporuje odvodnenie.
Energetickým pôsobením dodáva silu a odvahu, pomáha odstraňovať negatívne myšlienky, dodáva sebavedomie, čistí myseľ, pomáha znovu získať stabilitu v úzkostných obdobiach.

Jalovec sa otvára zemitými vrchnými tónmi a je destilovaný parou z drveného ovocia rastliny borievka. Pridajte si do svojho telového masla niekoľko kvapiek na tonizáciu a očistenie. Alebo zabudnite na svoje ťažkosti tým, že si doprajete upokojujúcu masáž. Jednoducho zriedte kokosovým olejom, ktorý sa rozpustí na pokožke a boľavých miestach a poskytne vám oživujúcu masáž. Krásne sa mieša s pačuli, cédrovým drevom a pelargóniou.
100% čistý éterický olej má silnú, korenisto-ovocnú vôňu s vôňou ginu. Má dotyk borovice: trochu šťavnatý, horký na dotyk, ale rozhodne svieži - a silný, pre vitalitu a pohon nám umožňuje znovu nabrať silu; povzbudzujúce a povznášajúce. Juniperový olej je meditačný olej. Aromahterapeuticky sa borievka používa na artritídu, boľavé svaly, zlú cirkuláciu krvi a ako zložka parfému určite obohatí zloženie. Vybrané esencie sú vhodné na použitie v aromaterapii / osmológii, starostlivosti o telo a masáž. Môže sa použiť samostatne alebo v zmesi s: pelargóniou, pomarančom, rozmarínom, šalviou clary, bergamotom, eukalyptom atď.
Lymfodrenáž: Lymfatický systém je zodpovedný za odstraňovanie toxínov z tela, ale niekedy môže byť tento proces blokovaný. Esenciálny olej z borievky uľahčuje lymfodrenáž v boji proti nečistotám.

Prírodné antiseptikum: Borievkový éterický olej má antimikrobiálne vlastnosti, ktoré poskytujú účinok, ktorý pomáha ničiť baktérie a predchádzať infekcii.

Čistenie pleti: Aby ste pleť udržali dôkladne vyčistenú, hľadajte éterický olej z borievky. V skutočnosti je borievkový éterický olej vhodný najmä pre pokožku so sklonom k ​​akné, spolu s levanduľovým olejom a šalviovým olejom Clary.

Detox: Jalovcový éterický olej je detoxikačný a plný antioxidantov a je prírodným liečiteľom. Pôsobí na opravu a spevnenie pokožky a chráni pred nečistotami, ktoré môžu poškodiť pokožku a spôsobiť jej predčasné starnutie.

Rovnováha: Juniperový olej pomáha regulovať hormóny a zlepšuje stav pokožky spôsobený hormonálnou nerovnováhou, vďaka čomu je pokožka zdravšia a hladšia a menej citlivá na vonkajšie agresory. Ak chcete svoju pokožku ešte viac upokojiť, vyhľadajte ďalšie éterické oleje, napríklad harmanček alebo ružový olej.

NÁVOD NA POUŽITIE: Môže sa použiť tak, že ho budete cítiť buď z fľaše, alebo vo vzduchu (aróma difuzér), ktoré začleníte do svojej praxe jogy, nanesiete na pokožku, použijete pri meditácii alebo na vankúš v noci. Vonné miestnosti, masážne (pridajte 3–5 kvapiek do masážneho oleja), vhodné do automobilového difuzéra, vane (pridajte 8–10 kvapiek do mlieka a zamiešajte do vody). 

Môže sa použiť na difúziu, inhaláciu alebo na pokožku v správnom zriedení. Používa sa v parfumérii na aromatické látky, akordy papradí a sladký podtón.

Kvalita: 100% čistý a prírodný, botanicky a biochemicky definovaný, nedenaturovaný, neriedený éterický olej
Éterický olej získavaný parnou destiláciou bobúľ borievky
Vôňa: aromatická, drevitá, jemná, balzamová, mierne sladká
Vzhľad: bledožltá mobilná tekutina
Hlavné zložky: alfa-pinén, myrcén, sabinén

INCI: Juniperus Communis Fruit Oil

Všeobecné použitie: aromaterapia, parfuméria, kozmetika

Upozornenia:
Nepoužívať počas tehotenstva a laktácie. Nepoužívať pre deti do 6 rokov a staršie osoby. Používajte v nízkych dávkach a obmedzenú dobu. Možné pôsobenie podobné estrogénu. Vyhýbajte sa u osôb s epilepsiou.

Nikdy nepoužívajte éterický olej neriedený, pokiaľ vám to neodporučí poskytovateľ zdravotnej starostlivosti a certifikovaný aromaterapeut alebo bez konzultácie so skúseným a vyškoleným aromaterapeutickým lekárom.
Pred použitím éterických olejov odporúčame konzultovať s lekárom, ak ste tehotná, epileptička, máte rakovinu, problémy s pečeňou alebo akékoľvek iné závažné ochorenie, a skôr ako začnete používať éterické oleje pre kojencov a deti.
Esenciálne oleje uchovávajte mimo dosahu kojencov, detí a všetkých domácich miláčikov.
Aj keď sú niektoré z éterických olejov terapeutické / potravinárske, neodporúčame použitie éterických olejov na vnútorné použitie, pokiaľ nie sú predpísané vašim lekárom alebo certifikovaným aromaterapeutom na správne dávkovanie a použitie. Pred požitím akýchkoľvek éterických olejov sa poraďte so svojím zdravotníckym pracovníkom alebo skúsenými a trénovanými odborníkmi na aromaterapiu.

Skladovanie: na chladnom a suchom mieste, chránené pred svetlom