logo template4

BIO ELEGANTNÝ LAK NA NECHTY PRUNE 5 ml

Kód produktu: a 1205
Výrobca: aroma
Záručná doba:: 24 mesiacov
Dostupnosť: skladom +1
4.20
ks

BIO ELEGANTNÝ LAK NA NECHTY PRUNE

Snívate o vegánskom a prírodnom laku na nechty, s intenzívnou farbou a dlhou životnosťou? Poddajte sa pokušeniu zamatovej prune, hlboká a tajomná fialová so 100% zeleninovými pigmentmi z Baklažánu. Tento lak na nechty „14 free“ je zložený na 85% z biologických zdrojov a obsahuje vytvrdzujúci extrakt zo živice Lentiscus pre silné a sublimované nechty. Pre manikúru inšpirovanú prírodou! Exkluzívna rada lakov na nechty, patentovaná inovácia, lak pre ekologických nadšencov.

VLASTNOSTI

• Tento lak na nechty, ktorý je vyrobený na základe fermentácie manioku, zemiakov, pšenice a kukurice, obsahuje viac ako 85% zložiek rastlinného pôvodu. 

• 100% rastlinné pigmenty z bazy čiernej.

• Obohatený o  spevňujúcu a vytvrdzujúcu pistáciovú lentiskovú živicu pre starostlivosť o vaše nechty.

• Vegánsky,  tento lak na nechty neobsahuje karmín .

• 14 free:  tento lak na nechty je formulovaný bez kontroverzných zložiek,  ktoré sa v lakoch na nechty bežne používajú a sú  známe svojimi škodlivými účinkami na zdravie a životné prostredie: je formulovaný bez toluénu , bez formaldehydu * , bez formaldehydovej živice * , ftaláty , bez syntetického gáfru , kolofónie , bez xylénu , bez krémov ( benzofenón , etocrylén, oktokrylén), syntetické farbivá , bez minerálnych pigmentov , bez živočíšnych farbív , styrén * , niklu *  (a samozrejme bez parabénov a fenoxyetanol, ktoré nie sú vhodné komponenty laky).  

* v súlade s predpismi

Chráňte lak pred horúčavou a svetlom.
Odporúčaná doba používania tohto produktu je 24 mesiacov.

- Horľavý, chráňte pred akýmkoľvek plameňom, zdrojom tepla alebo vznietením.
- Po použití fľašu dobre uzavrite.
- Uchovávajte mimo dosahu detí.
- Neprehĺtaj. Výpary nevdychujte dlhšiu dobu.
- Neaplikujte na pokožku. V prípade náhodného vystavenia pokožke ju dôkladne opláchnite mydlom a vodou.
- Zabráňte kontaktu s očami. V prípade kontaktu s očami je potrebné ich niekoľko minút dôkladne vymyť čistou vodou a vyhľadať lekára.

Zloženie:

Butylacetát ( rozpúšťadlo rastlinného pôvodu) , etylacetát  (rozpúšťadlo rastlinného pôvodu) , nitrocelulóza ( čiastočne získaná z rastlinného pôvodu) , izosorbid dikaprylát / kaprát, kopolymér kyselina adipová / neopentylglykol / anhydrid kyseliny trimelitovej, alkohol, mannan, distarch Fosfát, stearalkoniumbentonit (suspenzné činidlo) , antokyany (rastlinné farbiace pigmenty) , drevené uhlie (rastlinný farbiaci pigment) , extrakt z listov Melia Azadirachta, extrakt z kvetov Melia Azadirachta, kyselina citrónová ( ( látka upravujúca pH) , extrakt Corallina Officinalis, diacetónový alkohol, N-butylalkohol, triglycerid kaprylovo-kaprínový (zvláčňujúci ), Extrakt z ovocia Coccinia Indica, extrakt z ovocia Solanum Melongena (extrakt z baklažánu) , extrakt z kvetov Aloe Barbadensis ( extrakt z aloe vera)  , guma Pistacia Lentiscus (živica ) , kyselina fosforečná, extrakt z kvetov / listov Ocimum Basilicum, voda , Extrakt z listov Ocimum Sanctum, extrakt z koreňa Curcuma Longa (extrakt z kurkumy)


Pozri.sk - vyhľadávačPricemania.sk – Porovnanie cien