€ / EUR

Vyberte menu

$ / USD

£ / GBP

Kč / CZK

€ / EUR

logo template4

 

BAKUCHIOL Skinrepair Oil Serum DIY

Záručná doba:: 24 mesiacov
Kód: bal 516
Dostupnosť: na sklade
15.75 bez DPH
18.90 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

BAKUCHIOL Skinrepair Oil Serum DIY sada

Prírodná + vegánska alternatíva k retinolu, ktorá má silné antioxidačné vlastnosti, protizápalové látky, starostlivosť o akné, stimuluje kolagén, zlepšuje textúru pokožky s minimálnymi vedľajšími účinkami ako retinol.
(Takže áno, je vhodný pre citlivú pokožku, tehotné ženy aj dospievajúcich!)

Po 12 týždňoch sa zvýši pružnosť pokožky a pevnosť, zatiaľ čo sa zníži váš photoaging, vrásky a hyperpigmentácia.

Bakuchiol je 100% prírodná účinná látka získaná z rastliny Babchi (Psoralea corylifolia), ktorá sa po celé storočia používa v ayurvédskej a čínskej medicíne.
Bezpečné pre všetky typy pleti a dokonca sa odporúča tým, ktorý majú mastnú / akné náchylnú pokožku vďaka svojim protizápalovým, antioxidačným, antibakteriálnym a klinicky overeným vlastnostiam proti akné.
Bakuchiol odteraz pracuje na zvýšení bunkového obratu, obnovení elasticity pokožky + kolagénu a spomalení veku.

VÝHODY SÉRA BAKUCHIOL SKINREPAIR:
- Rastlinná + prírodná alternatíva k retinolu
- Silné antioxidačné vlastnosti a vlastnosti proti starnutiu
- Protizápalové, znižujúce akné 
- Fotostabilná (bezpečné použitie ráno)
- Zlepšite textúru a pružnosť vašej pokožky
- Minimálne vedľajšie účinky ako retinol
- Stimulujte produkciu kolagénu a bunkového obratu v pokožke

ZLOŽKY

1% BAKUCHIOL (100% BOTANICKÝ RETINOL - ALTERNATÍVNY)
Bolo preukázané, že bakuchiol stimuluje produkciu kolagénu, redukuje vrásky a jemné linky a zlepšuje textúru a pevnosť pokožky. Získava sa z indickej rastliny Babchi a dlho sa používala v ajurvéde a v tradičnej čínskej medicíne (TCM).

PRÍRODNÝ VITAMÍN E
Prírodný vitamín E posilňuje kožnú bariéru a chráni pred voľnými radikálmi. Náš vysoký obsah vitamínu E zároveň pôsobí ako prírodný konzervačný prostriedok a udržuje náš olej dlho čerstvý.

TAMANU OLEJ
Tamanu organický olej má dobré vlastnosti, ktoré zlepšujú zdravie pokožky revitalizáciou a zlepšením štruktúry pokožky, čím jej dodajú svieži vzhľad. Tamanu Oil, ktorý sa skladá z fosfolipidov a glykolipidov, ktoré sú prírodnými zložkami zdravo vyzerajúcej pleti, je v lokálnych aplikáciách účinný a upokojujúci. Tamanu olej chráni ochrannú bariéru proti vlhkosti.

MCT OLEJ - frakcionovaný kokosový olej
Je tenký, bezfarebný a bez zápachu a už nemá vynikajúce zložky starostlivosti o pleť, takže je neutrálnym olejovým základom pre obzvlášť citlivú, alergickú pokožku a pre slnečnú kozmetiku. Frakcionovaný kokosový olej sa veľmi rýchlo vstrebáva do pokožky a zanecháva pokožku jemnú bez mastného lesku. Poskytuje dobrú vlhkosť a má tak pozitívny vplyv na pružnosť pokožky až do hlbších vrstiev pokožky.

PERILLA OLEJ
Tento silný olej vykazuje vynikajúce antibakteriálne a protizápalové vlastnosti vďaka množstvu kyseliny linolovej. Vďaka tomu je vynikajúcou voľbou pre problematické typy pleti. Vynikajúci na ošetrenie starnúcej pokožky - je bohatý na omega-3, upokojujúci, regeneračný a poskytuje silnú antioxidačnú ochranu pre zrelú a starnúcu pleť. Je bohatý na flavóny a ponúka silnú antioxidačnú aktivitu. Pomáha tak predchádzať poškodeniu kožných buniek voľnými radikálmi, ktoré môžu mať za následok predčasné starnutie.

Naše olejové sérum Bakuchiol je formulované s láskou a kombinuje starodávne poznatky o silných liečivých rastlinách s aktívnymi zložkami z modernej prírodnej kozmetiky.

Zložky súpravy na prípravu 50 ml séra:

Frakcionovaný kokosový olej - 28,5 ml

Bakuchiol - 0,5 ml

Vitamín E - 1 ml

Perilla olej - 10 ml

Olej tamanu - 10 ml

Jednorázová pipeta

Štítok

Odmerka

Elegantná nádoba z tmavého skla s pipetou

Príprava séra:
Kontrola úplnosti prijatej súpravy.

Príprava pracoviska pri dodržaní základných hygienických pravidiel.

Pridajte správne množstvo pripojeného mct oleja do sklenenej nádoby a pridajte čistý bakuchiol, potom pridajte ostatné oleje a vitamín E, všetko miešajte, až kým sa ingrediencie nezmiešajú.

Prísady by mali byť nalievané veľmi presne do poslednej kvapky pri vyprázdňovaní nádob.

Sérum je pripravené na použitie.

Sérum je možné skladovať pri izbovej teplote do 22 ° C. Odporúča sa skladovať v chladničke.

Dátum spotreby - 6 - 12 mesiacov.

Čo je Bakuchiol? Všetko, čo potrebujete vedieť

Ako ho používať: Naneste 5 - 10 kvapiek séra do dlane. Ľahko stlačte dlane na očistenú tvár a vmasírujte sérum pohybmi smerom von a nahor, až kým nebude úplne aplikované na vašu tvár a krk. Počkajte 1 - 3 minúty, kým sa produkt úplne neabsorbuje. Môže byť použitý každý deň (noc a deň).