€ / EUR

Vyberte menu

$ / USD

£ / GBP

Kč / CZK

€ / EUR

logo template4

Aktívna látka proti lupinám Hair Dandruff

Záručná doba:: 24 mesiacov
Kód: g 2107
Dostupnosť: skladom 4 ks
4.92 bez DPH
5.90 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Aktívna látka proti lupinám Hair Dandruff 10 ml

Aktívna zložka, ktorá znižuje výskyt lupín, mastných vlasov a pokožky akné.

Pôsobí antibakteriálne a protizápalovo. 

Kozmetické zloženie na vlasy proti lupinám, na prevenciu lupín, vyznačujúcej sa tým, že obsahuje vlasový extrakt ako aktívnu zložku. Okrem antibakteriálnych a protizápalových účinkov na Pityrosporum ovale, ktoré je pôvodcom lupín, nemajú vlasové extrakty žiadne vedľajšie účinky na pokožku, preto sa vlasová kozmetická kompozícia obsahujúca ako aktívnu zložku používa na prevenciu lupín so svrbením. 

Lupiny vo všeobecnosti označujú zhluk odumretých buniek pokožky hlavy, ktoré sa odlupujú vo forme tvrdého keratínu a zhromažďujú sa z kožného mazu, potu atď. Vylučovaných z pokožky hlavy a považujú sa za miernu formu seboroickej dermatitídy a psoriázy. Lupiny sa vyskytujú fyziologicky u každého, takže bežné lupiny sú prirodzené a nezáleží na nich. Zvýšenie množstva lupín, ktoré sa objaví natoľko, že je badateľné, sa však nazýva lupiny, ktoré sa ľahko relapsujú a zvyčajne sprevádza svrbenie. Nadmerné trenie pokožky hlavy v dôsledku lupín alebo svrbenie spôsobené lupinami spôsobujú rany na pokožke hlavy alebo v niektorých prípadoch zápaly pokožky hlavy a spôsobujú vypadávanie vlasov. Pyrosporum ovale, flóra pokožky hlavy, je známa ako hlavná príčina lupín.

 

Rozpustný vo vode (40 - 70 c)

POUŽITIE: 0,5 až 1,25%

Lupiny sú vylučovanie odumretých buniek pokožky z pokožky hlavy. Príznaky lupín sú svrbivá pokožka hlavy a šupinatosť, niekedy tiež červené a mastné škvrny na pokožke a pocit mravčenia na pokožke. Lupiny môžu mať niekoľko príčin, napríklad suchú pokožku, seboroickú dermatitídu, nedostatočné časté čistenie alebo čistenie, príliš časté šampónovanie, psoriázu, ekzémy, citlivosť na výrobky na starostlivosť o vlasy alebo kvasinky podobné hubám. Suchá pokožka je najčastejšou príčinou odlupovania lupín. Zistilo sa, že množstvo antifungálnych liekov je účinných, vrátane ketokonazolu, pyritiónu zinku a disulfidu selénu. Medzi ďalšie účinné látky proti lupinám patria kyselina salicylová, síra a uhoľný decht.

INCI: Aqua (and) Propylene Glycol (and) Thymus Serpyllum Extract (and) Adiantum Capillus-Veneris Leaf Extract