€ / EUR

Vyberte menu

$ / USD

£ / GBP

Kč / CZK

€ / EUR

  logo template4

ZELENÁ KÁVA Olej na celulitídu, spevňujúci 50/100 ml

vyberte veľkosť:
50 ml3 6.390
100 ml1 8.900
Výrobca: efiore
Záručná doba:: 24 mesiacov
Kód: e 5903890444884
Dostupnosť: skladom +4 ks
Cena bez DPH: 5.33
6.39 ks

ZELENÁ KÁVA Olej na celulitídu, spevňujúci 50/100 ml

Prírodný olej zo zelenej kávy pomáha v boji proti tukovému tkanivu, celulitíde a striám, ideálny olej pre každú ženu!

Jemný, zamatový olej zo zelených kávových zŕn s úžasným omladzujúcim účinkom na pokožku.
Ide o inovatívny olej v kozmetike, ktorý rýchlo spevňuje a vyhladzuje poškodenú, zašednutú pokožku a redukuje celulitídu.
Olej zo zelenej kávy má veľmi vysokú schopnosť zadržiavať vlhkosť v pokožke, vďaka čomu výrazne zlepšuje úroveň hydratácie pokožky, má zjemňujúci a vyhladzujúci účinok.

Podľa výskumov je olej zo zelenej kávy 6-krát účinnejší pri hydratácii ako jojobový alebo hroznový olej. Hydratačné vlastnosti tohto oleja vyplývajú z mimoriadne vysokého prirodzeného obsahu fytosterolov, a zároveň bohatého na kyselinu linolovú - Omega 6. Fytosteroly patriace do tzv. nezmydelniteľnej frakcie sú zlúčeniny rastlinného pôvodu, ktoré sú ekvivalentom prírodných sterolov nachádzajúcich sa v koži. Nedostatok týchto sterolov však narúša ochrannú bariéru pokožky.  Je to olej s intenzívnymi antioxidačnými vlastnosťami, ktorý bojuje proti voľným radikálom, ktoré prispievajú k predčasnej deštrukcii a starnutiu kožných buniek. Antioxidačné vlastnosti oleja zo zelenej kávy vyplývajú z vysokého obsahu vitamínu E. Fytosteroly tiež zlepšujú elasticitu a konzistenciu pokožky. Olej zo zelenej kávy má vďaka vysokému obsahu fytosterolov vrátane beta-sitosterolu aj vlastnosti, ktoré normalizujú prácu mazových žliaz a regulujú nadmerné mastenie pokožky.

Macerát zelenej kávy s intenzívnymi antioxidačnými vlastnosťami, ktorý bojuje proti voľným radikálom prispievajúcim k predčasnému ničeniu a starnutiu kožných buniek, sa vyrába niekoľkodňovým macerovaním zelenej kávy v slnečnicovom oleji. Antioxidačné vlastnosti oleja zo zelenej kávy vyplývajú z vysokého obsahu vitamínu E. Tokoferoly alebo vitamín E obsiahnuté v nezrelých kávových zrnách sú prirodzené a najúčinnejšie antioxidanty a lapače voľných radikálov rozpustné v tukoch. Vitamín E v prírodnej forme aplikovaný zvonka preniká hlboko do pokožky, chráni pred stresom, ktorý pôsobí oxidačne na kvalitu našej pokožky. Kávový olej zabraňuje fotostarnutiu, teda predčasnému starnutiu pokožky spôsobenému nepriaznivými vonkajšími faktormi (UV) . Pôsobí regeneračne, hydratačne a protizápalovo a podporuje hojenie a upokojenie červenavého erytému.

Náš kávový olej sa vyrába maceráciou mladých zelených kávových zŕn v jemnom slnečnicovom oleji. Všetok kávový extrakt preniká do základného oleja. Olej sa dobre rozotiera a vstrebáva, vďaka čomu je pokožka jemná a zároveň hladká.

Macerát odporúčame na:

suchá, poškodená pokožka, ktorá vyžaduje hydratáciu a reguláciu práce mazových žliaz,
pokožka náchylná na podráždenie, šupinatá, atopická, po umytí často štípavá,
pokožka nie je veľmi pevná, postihnutá celulitídou a škvrnami
poškodená pokožka vyžadujúca hojenie a regeneráciu,
zrelá, poškodená, vráskavá pokožka so zníženou elasticitou,
na deň na posilnenie ochrany pred slnkom a proti voľným radikálom,

Použitie:
- na vlhkú, očistenú pokožku, po kúpaní alebo peelingu
- ako prídavok do krémov, pleťových vôd a iných olejov
Pokožku dôkladne premasírujte, nechajte vstrebať

Kapacita 50 / 100 ml Fľaša z tmavého skla s pumpičkou

Zloženie: helianthus annuus seed oil, coffea arabica (green coffee) seed extract

Pozri.sk - vyhľadávačPricemania.sk – Porovnanie cien