€ / EUR

Vyberte menu

$ / USD

£ / GBP

Kč / CZK

€ / EUR

  logo template4

Zelená káva, chudnutie, Bioherba, 100 kapsúl

Výrobca: bioherba
Záručná doba:: 24 mesiacov
Kód: zdr 26191745
Dostupnosť: na sklade
Cena bez DPH: 11.58
13.90 ks

Zelená káva, chudnutie, Bioherba, 100 kapsúl

Typ produktu: kapsuly
Účinná látka: zelená káva
Certifikácia: prírodná
Alergény: bez droždia, bez lepku, bez laktózy, bez vajec
Strava: žiadny cukor, žiadna soľ
Výhody: Chudnutie a obezita
Množstvo, objem, hmotnosť: 100 tb

Popis produktu
Komplex zelených kávových zŕn účinkuje tak, že blokuje ukladanie tuku v tukovej vrstve, stimuluje cirkuláciu a zabraňuje tvorbe celulitídy. Doplnky výživy sa všeobecne zameriavajú na určité oblasti tela, ale komplex zelených kávových zŕn je doplnok so všeobecným účelom spaľovania tukov. . Nemá žiadne vedľajšie účinky a účinkuje na všetky typy tela.

Po celé storočia sa káva používala ako nápoj, ktorý plní zmysly energiou a príjemnou chuťou. Zelená káva je preferovaná pre svoju neutrálnu chuť a nepopierateľný antioxidačný a metabolický účinok.

Zelená káva je prospešná pre metabolizmus, prečisťuje organizmus, tonizuje. Pôsobí močopudne, priaznivo ovplyvňuje choroby obličiek a močového mechúra, migrénu. Priaznivé na zníženie nadmernej telesnej hmotnosti.

Aktívnou zložkou zelenej kávy sú chlorogénové kyseliny. V štúdii účastníci, ktorí užívali 350 mg extraktu zelenej kávy trikrát denne pred jedlom, stratili viac ako 10% svojej telesnej hmotnosti za 12 týždňov. To dokázalo schopnosť extraktu zo zelenej kávy, ktorá pomáha pri chudnutí.

Obsah:

Coffea canephora

Obsah 1 kapsuly: 370 mg zelenej kávy

Denný obsah dávky: 740 mg zelenej kávy

Pomocné látky: želatína, stearan horečnatý.

Akcie a odporúčania:
Káva, ako ju poznáme, je tmavo hnedá, farba, ktorú dostane pri pražení. Nepražená káva, zelená káva, ponúka veľké výhody potvrdené vedeckou komunitou. Zelená zrnková káva obsahuje tri základné látky potrebné na udržanie postavy.

Spôsob podávania:
Ako doplnok výživy 2 kapsule denne pred jedlom.

Pozri.sk - vyhľadávačPricemania.sk – Porovnanie cien