€ / EUR

Vyberte menu

$ / USD

£ / GBP

Kč / CZK

€ / EUR

  logo template4

Vitamínový balíček - detská imunita

Výrobca: faunus
Záručná doba:: 24 mesiacov
Kód: fau 1332
Dostupnosť: na sklade
Cena bez DPH: 18.25
21.90 ks

Vitamínový balíček - detská imunita

Balíček pomáha zvyšovať imunitu, zvyšovať odolnosť tela voči chorobám, pokrýva nedostatok vitamínov, čistenie a celkové tónovanie.
Sirup Vitaminizantus podporuje obnovu prirodzených ochranných mechanizmov tela s viditeľnými účinkami pri zlepšovaní odolnosti proti choroboplodným zárodkom a chorobám, pri zvyšovaní schopnosti obrany a regenerácie počas rekonvalescencie, pri ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Balenie je určené na 45-dennú kúru.

Obsah balenia
VITAMINIZAČNÝ SIRUP 200ML - 4 ks
VITAMINIZAČNÝ SIRUP
Akcie
Vitaminizujúce, imunostimulačné, antianemické, vazoprotektívne, depuratívne, všeobecné tonikum

Ako doplnok pri: prevencii nachladnutia, chrípky a iných sezónnych vírusov; náchylnosť na infekcie dýchacích ciest; anémia a ochorenie pečene; únava, asténia a rekonvalescencia; nedostatok chuti do jedla a nedostatok vitamínov (avitaminóza).
prísady
Výťažky z: plodov rakytníka (35%), plodov šípky (35%), nadzemných častí echinacey (15%), listov žihľavy (15%); Éterické oleje (0,01%) z: citrón, eukalyptus, škorica; Cukor.

Rakytník rešetliakový - Plody obsahujú dôležité koncentrácie vitamínov (najmä vitamín C), minerálov, flavonoidov, rôznych kyselín (omega 3, 6, 9, kyselina listová). Všetky tieto účinné látky sa odporúčajú ako vynikajúce lieky na: krytie výživových nedostatkov a opätovné začlenenie vitamínov a minerálov; posilnenie a stimulácia imunitného systému (zmiernenie príznakov nachladnutia); kontrastná krehkosť kapilár (vazoprotektívny účinok); všeobecné tónovanie tela v prípade stresu, asténie, únavy.
Šípka - Kvôli trieslovinám, flavonoidom, karotenoidom a najmä vitamínu C sa plody šípky často javia ako integrované do vitamínových a imunostimulačných liekov. V prípade bronchiálnych sekrétov majú účinné látky mukolytický účinok, uľahčujú fluidizáciu a elimináciu kataru. Použitie rastliny je zvlášť vhodné pri opakujúcich sa respiračných chorobách.
Echinacea - Hlavný záujem o echinaceu pramení z jej schopnosti stimulovať imunitné bariéry. Rastlina obsahuje polyfenoly, ktoré môžu blokovať penetráciu vírusov do zdravých buniek a spomaliť rast baktérií. Účinnosť zariadenia sa zameriava na schopnosť predchádzať a bojovať proti opakujúcim sa respiračným infekciám, ako sú sezónne vírusy.
Žihľava - Listy obsahujú dostatok chlorofylu, čo dáva rastline antianemické vlastnosti, používa sa v prípade anémie spôsobenej nedostatkom železa. S optimálnou úrovňou minerálov (kremík, horčík, draslík, fosfor) a vitamínov (A, C, K) má žihľava imunostimulačné, remineralizačné a tonické účinky, ku ktorým sa pridáva aj vitaminizačný a prečisťujúci účinok.
Citrónový éterický olej - Je vynikajúci antibakteriálny a antivírusový prostriedok, užitočný pri prvých príznakoch chrípky a nachladnutia (horúčka, kašeľ, bolesť hrdla), ale tiež vynikajúce tonikum na krvné cievy a prečisťujúci prostriedok, ktorý pomáha odstrániť prebytočné toxíny.
Eukalyptový éterický olej - Svojím analgetickým a dekongestívnym účinkom je prospešný v prípade kašľa, nádchy a všetkých respiračných infekcií. Zmierňuje bolesti hlavy spôsobené zápalom prínosových dutín, tíši zápaly a podráždenie nosovej sliznice, skvapalňuje sekrét a uľahčuje ich elimináciu.
Škoricový éterický olej - Škorica, známa pre svoje antiseptické a tonické vlastnosti, sa používa ako prostriedok proti kašľu, horúčkam, chrípke a nachladnutiu. Esenciálny olej je plný látok, ktoré posilňujú imunitu a má silný širokospektrálny antibakteriálny účinok.
Spôsob podania Sirup - vnútorné použitie
Sirup Vitaminizantus sa podáva pred jedlom, obyčajný alebo zriedený v čaji / vode. Je vhodný pre deti od 2 rokov aj pre dospelých a odporúčaná dávka závisí od vekovej kategórie:

Deti od 2 do 6 rokov: 1 čajová lyžička 2-3 krát denne;
Deti od 7 do 14 rokov: 1 čajová lyžička 4-6 krát denne;
Dospievajúci nad 15 rokov: 1 polievková lyžica 3-4 krát denne.
Pre maximalizáciu účinkov odporúčame kúry v trvaní 30-90 dní v obdobiach s vysokým rizikom ochorenia alebo pred nimi, ale tiež tak často, ako je potrebné.

Dobre vedieť
Sirupy, ako všetky produkty Faunus Plant, sa získavajú podľa originálnych receptúr ručným spracovaním liečivých rastlín.
Naše prípravky neobsahujú umelé prísady, ako sú farbivá a konzervačné látky, sú 100% prírodné.

Pozri.sk - vyhľadávačPricemania.sk – Porovnanie cien