logo template4

Sada 10 ks Kúzelných Sviečok - Láska

Záručná doba:: 24 mesiacov
Kód: SCand-03
Dostupnosť: na sklade
5.83 bez DPH
6.99 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Sada 10 ks Kúzelných Sviečok - Láska

Rituálne alebo kúzelné sviečky sa používajú na zosilnenie a uvoľnenie energie a môžu sa použiť na podporu pozitívnych vibrácií vo vašom dome.

Červené sviečky sa používajú v rituáloch s vašimi pozitívnymi úmyslami na vytvorenie túžby, lásky, lojality a romantiky. Červené sviečky lásky by sa mali používať eticky a len s dobrými úmyslami.
Každé balenie obsahuje 10 neparfumovaných červených kúzelných sviečok, ktoré možno v prípade potreby pomazať olejmi.
Červené sviečky sa najlepšie používajú pri rituáloch a kúzlach týkajúcich sa premeny, duchovnej sily, otvorenia tretieho oka a vyhnania zla.

Červené sviečky sa často používajú pri rituáloch a obradoch súvisiacich s láskou a žiadostivosťou.

Táto farba je tiež spojená s vášňou, silou, energiou a je spojená s koreňovou čakrou. Červené rituálne sviečky môžu byť použité na prejavenie lásky, žiadostivosti, vášne, ako aj na liečenie problémov súvisiacich so sexualitou, vzťahmi a intimitou.
Táto sviečka je ideálna na prejavenie univerzálnej lásky, odhodlania, sebalásky, prijatia vnútorného pokoja.

Najlepší deň na vykonanie tohto rituálu je piatok, pretože piatok je dňom lásky, sebalásky, zlomených sŕdc a liečenia. Môžete to urobiť aj počas splnu alebo novu, pretože energia je v tomto čase na vrchole.
Červená je jednou z najintenzívnejších farieb dúhy. Červená, ktorá predstavuje prvok ohňa, môže byť použitá pre kúzla, ktoré majú niečo spoločné s ochranou, silou a odvahou. Červená tiež predstavuje vášeň, chtíč a sex, ako aj silu. Červená je naozaj skvelá, ak chcete povýšenie v práci alebo ak chcete prejaviť autoritu.

Ako vykonávať svoj manifestačný rituál:
- Zoberte sviečku medzi ruky a stanovte si svoj zámer.
- Postavte sviečku na tanier alebo ohňovzdorný predmet (z bezpečnostných dôvodov neklaďte na nič drevené alebo plastové)
- Odporúčame nechať sviečke dostatok času na roztopenie (ale nenechávajte ju bez dozoru), pretože akonáhle sa vosk roztopí, tvar vosku predstavuje obrázok a môže vám poskytnúť správu. 
- Odporúčame umiestniť kryštály okolo sviečky, aby pomohli s čímkoľvek, čo prejavujete. Pre každý rituál vždy navrhujeme mať kryštál, ktorý poskytuje ochranu, kryštál, ktorý pomáha s prejavom a kryštál, ktorý pomáha s účelom rituálu.
Odporúčané kryštály špeciálne pre tento rituál:
Ruženín, ametyst a granát.

POZOR:
Nikdy nenechávajte sviečky bez dozoru
Sviečky nikdy neumiestňujte/nepoužívajte v blízkosti otvoreného ohňa alebo zdroja tepla, pretože teplo spôsobí roztavenie a horenie sviečky
Pri odchode z miestnosti alebo pred spaním zhasnite všetky sviečky.
Uistite sa, že knôt už nesvieti.