logo template4

Sada 10 ks Kúzelných Sviečok - Premena

Záručná doba:: 24 mesiacov
Kód: SCand-01
Dostupnosť: na sklade
5.83 bez DPH
6.99 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Sada 10 ks Kúzelných Sviečok - Premena

Rituálne sviečky sa používajú na zosilnenie a uvoľnenie energie, môžu sa buď nechať nezapálené ako dekorácia, aby priniesli pozitívne vibrácie, alebo sa môžu použiť zapálené pri rituáloch a kúzlach. Použite v rituáloch na očistenie energie vášho priestoru, predmetov alebo osoby.

Horiace fialové sviečky symbolizujú transformáciu, či už je to duchovná alebo osobná. Fialové sviečky predstavujú osvietenie a duchovný rozvoj, umožňujú vám hovoriť pravdu prostredníctvom múdrosti, liečenia a tvorivej predstavivosti.

Každé balenie obsahuje 10 neparfumovaných fialových kúzelných sviečok, ktoré je možné v prípade potreby pomazať olejmi. Fialové sviečky sa najlepšie používajú pri rituáloch a kúzlach týkajúcich sa premeny, duchovnej sily, otvorenia tretieho oka a vyhnania zla.

Sviečková mágia je jednou z najjednoduchších foriem čarovania, pri ktorej sa zosielateľ rozhoduje o cieli, vizualizuje konečný výsledok a zameriava svoj zámer alebo vôľu na prejavenie tohto výsledku.

Vytvárajú tiež úžasnú čarodejnícku atmosféru ideálnu na meditáciu alebo relaxáciu.
Táto sviečka je ideálna na prejavenie duchovného vedomia a posilnenie psychických schopností.

Najlepší deň na vykonanie tohto rituálu je pondelok, pretože je to deň duchovného rastu a veštenia.
Fialová je najkúzelnejšia farba dúhy. Fialové sviečky predstavujúce božskú ženskosť môžu byť použité na kúzla pracujúce so spravodlivosťou, sprostredkovaním, liečením, nezávislosťou a múdrosťou.

Ako vykonávať svoj manifestačný rituál:
- Zoberte sviečku medzi ruky a stanovte si svoj zámer.
- Postavte sviečku na tanier alebo ohňovzdorný predmet (z bezpečnostných dôvodov neklaďte na nič drevené alebo plastové)
- Odporúčame nechať sviečke dostatok času na roztopenie (ale nenechávajte ju bez dozoru), pretože akonáhle sa vosk roztopí, tvar vosku predstavuje obrázok a môže vám poskytnúť správu. 
- Odporúčame umiestniť kryštály okolo sviečky, aby pomohli s čímkoľvek, čo prejavujete. Pre každý rituál vždy navrhujeme mať kryštál, ktorý poskytuje ochranu, kryštál, ktorý pomáha s prejavom a kryštál, ktorý pomáha s účelom rituálu.
Odporúčané kryštály špeciálne pre tento rituál:
Ametyst, fluorit, labradorit, karibský kalcit a selenit.

POZOR:
Nikdy nenechávajte sviečky bez dozoru
Sviečky nikdy neumiestňujte/nepoužívajte v blízkosti otvoreného ohňa alebo zdroja tepla, pretože teplo spôsobí roztavenie a horenie sviečky
Pri odchode z miestnosti alebo pred spaním zhasnite všetky sviečky.
Uistite sa, že knôt už nesvieti.

Rozmery 13.5x6.5x3 (cm), 0.263L, 0.57Kg/L
Materiály/Zloženie Paraffin Wax