logo template4

Sibírska chaga / čaga, tinktúra, 50 ml

Výrobca: verde vita
Záručná doba:: uvedená na obale
Kód: zdr 32821001
Dostupnosť: na sklade
13.25 bez DPH
15.90 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Sibírska chaga / čaga, tinktúra, 50 ml

- 100% prírodný produkt
- Má silný imunostimulačný účinok

Huba Chaga má skutočne pôsobivý obsah antioxidantov. Chaga má nízky obsah kalórií, vysoký obsah vlákniny, neobsahuje tuky, cukor a sacharidy.

Užitočné vlastnosti:

Prevencia rakoviny
Početné laboratórne štúdie preukázali, že Chaga má vplyv na potlačenie progresie rakovinových buniek.

Štúdia publikovaná v časopise „World Journal of Gastroenterology“ skúma účinky huby Chaga na bunky rakoviny pečene. Vedecký článok odhaľuje, že brezová huba zabraňuje množeniu rakovinových buniek, čo robí z huby prírodný prostriedok na rakovinu pečene.

Výkonný stimulátor imunity
Huba Chaga má antivírusový účinok na ľudskú imunodeficienciu (HIV) typu 1. Chaga pôsobí priaznivo, pokiaľ ide o vírus hepatitídy C. Brezová čaga sa tiež používa ako zložka pri vývoji nových antivírusových liekov.

Bojujte proti zápalovým procesom
Huba Chaga je osvedčený produkt, ktorý bojuje proti zápalom. Konzumácia lieku Chaga zmierňuje zápal spôsobený ulceróznou kolitídou. Chaga pôsobí protizápalovo v hrubom čreve.

Účel:

Na udržanie silného imunitného systému má priaznivý vplyv na správne fungovanie tráviaceho, endokrinného, ​​dýchacieho, kardiovaskulárneho systému a má obnovujúci účinok.

Zloženie:

extrakt - 3% sušiny. 95% obj. Etanolu

Navrhované použitie:

Možnosť 1:
Pre dosiahnutie najlepšieho výsledku - 3x denne, kvapkajte medzi 1-3 kvapky extraktu zo sibírskej chagy na jazyk, vydržte medzi 60 a 90 sekundami a potom prehltnite.

Odporúča sa užívať extrakt nalačno (až 1 hodinu pred jedlom).

Možnosť 2:
Až 3-krát denne rozpustite v 1 až 3 kvapkách extraktu zo sibírskej chagy v 50 ml tekutiny (voda, džús, mlieko). Užívajte až 1 hodinu pred jedlom.

Pozor:

Eliminujte kombinovaný príjem extraktu zo sibírskej chagy s antibiotikami, glukózou, silným korením a mäsovými výrobkami.

Neužívajte počas tehotenstva a laktácie. Deti by ich nemali brať bez predchádzajúcej konzultácie s odborníkom. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Balenie: 50 ml