logo template4

Ružová voda 100 ml

Kód produktu: V MER087
EAN: 5999561562384
Výrobca: HERBAVIT
Záručná doba:: 24 mesiacov
Dostupnosť: skladom +2
Cena bez DPH: 3.33
3.99
ks

Ružová voda 100 ml HERBAVIT

Ružová voda je všestranný produkt, ktorý je vďaka tomu, že je 100% prírodný, použiteľný v gastronómii, pretože ponúka sladkú vôňu jedlám ako aj v kozmetike na starostlivosť o pokožku a výživu. Je to tradičný produkt orientálnej oblasti.

Okrem svojich antiseptických, protizápalových a regenerujúcich vlastností dodáva ružová voda pokožke jemnú vôňu a môže sa používať aj v aromaterapii, ako osviežovač vzduchu v miestnosti alebo v relaxačných kúpeľoch.

Ružová voda Herbavit je 100% prírodná a získava sa destiláciou okvetných lístkov ruží.

Vlastnosti a použitie:

Použitie potravín:

Voda s vôňou ruží sa používa už niekoľko storočí ako aróma v kuchyni na Strednom východe, v Indii a Číne. Môže sa pridávať do sirupov a často sa posypávajú koláče a mliečne nápoje, ako je kheer (indický ryžový puding).

Ružovú vodu je možné používať ako prísadu do orientálnych jedál, koláčov, pečiva (koláčiky, madlény, sušienok alebo muffínov), zmrzliny a dokonca aj nápojov.

Kozmetické použitie:

Ružová voda je vhodná pre všetky typy pleti, ale je zvlášť odporúčaná pre tých, ktorí majú citlivú pokožku, červené škvrny alebo akné, a to vďaka jej antiseptickým, protizápalovým a regenerujúcim vlastnostiam. Môže sa tiež používať ako tonikum na oživenie pleti, najmä v lete.

Ružová voda je dobrým čistiacim prostriedkom, čistí póry a upokojuje podráždenú pokožku.

Je tiež ideálny na starostlivosť o pokožku hlavy a vlasy. Masážou na pokožke hlavy oživuje krvný obeh a pri aplikácii priamo na vlasy pomáha hydratovať a regenerovať ju.

Ružovú vodu je tiež možné používať ako prísadu do domácej kozmetiky. 

Ako používať:

Jedlo: v závislosti od prípravku ho možno riediť vodou alebo inými tekutinami.

Kozmetické: nezriedené, ako tonikum alebo čistiaci prostriedok - 2 až 3 dúchadlá priamo na pokožku alebo čistiaci disk, krúživými masážami vmasírujte, až kým sa nestrebe na pokožke. Môže sa používať denne bez vedľajších účinkov.

zloženie:

voda, ružový extrakt.


Pozri.sk - vyhľadávačPricemania.sk – Porovnanie cien