logo template4

Pleťové séra

Sérum je vysoko koncentrovaná kozmetika zameraná na špecifické činnosti: napr. Spevnenie, vyhladenie, regenerácia. S našou základňou receptov si môžete pripraviť domáce zvlhčovacie sérum s kyselinou hyalurónovou, omladzovacie sérum s vitamínom C alebo upokojujúce sérum s d-panthenolom.

Aké sú rôzne formy pleťových sér?
Sérum je multifunkčná koncentrovaná kozmetika s vysokým obsahom rôznych účinných látok. V kategórii „Sérum na tvár“ nájdete rôzne formy séra: olej (ktorého základnými zložkami sú oleje), gél (ktorý môže byť založený napríklad na kyseline hyalurónovej), emulzia (obsahujúca dve fázy - voda a tuk), lipogel (obsahujúci oleje a napr. bioferment z rias), vodné roztoky (obsahujúce iba kvapalné účinné látky).

Triediť podľa: Názvu | Ceny | Odporúčania

Akné pleťové sérum s 5% niacinamidu Akné pleťové sérum s 5% niacinamidu Recept na domáce niacínamidové sérum. Trojitá kyselina hyalurónová zvlhčuje pokožku na troch úrovniach a poskytuje tak optimálnu starostlivosť mastnej Anti-age očné olejové sérum s koenzýmom Q10 a vitamínom A Anti-age očné olejové sérum s koenzýmom Q10 a vitamínom A DIY recept na anti-age olejové sérum s koenzýmom Q10 a vitamínom A. Olej z mučenky má silné regeneračné a zvlhčovacie vlastnosti a uvoľňuje svaly. Opunciový Antioxidačné sérum s 15% vitamínom C a ružovým hydrolátom Antioxidačné sérum s 15% vitamínom C a ružovým hydrolátom Recept na antioxidačné sérum s vitamínom C a ružovým hydrolátom je dokonalým riešením pre pokožku so zmenenou farbou, strácajúcu pevnosť a Antioxidačné sérum s vitamínom C 15% Antioxidačné sérum s vitamínom C 15% DIY recept na vysoko osvetľujúce a zvlhčovacie sérum s vitamínom C. Prítomnosť vitamínu v recepte určuje rozjasňujúce, jemne exfoliačné a spevňujúce Kyselina hyalurónová a aloe sérum Kyselina hyalurónová a aloe sérum Recept na vlastné sérum s trojitou kyselinou hyalurónovou a aloe vera. Trojitá kyselina hyalurónová zvlhčuje pokožku na troch úrovniach a poskytuje tak Lipidové sérum na problematickú pleť Lipidové sérum na problematickú pleť DIY recept na sérum na problematickú pleť. Vitamín C má vlastnosti proti starnutiu a bielenie. Chráni bunky pred UV žiarením a stimuluje syntézu Odfarbovacie sérum s obsahom vitamínu B3 6% a kyseliny kojovej 4% Odfarbovacie sérum s obsahom vitamínu B3 6% a kyseliny kojovej 4% Recept na vlastné sérum s vitamínom B3 a kyselinou kojovou. Kyselina hyalurónová pokožku hydratuje, vyhladzuje a spevňuje. Niacínamid normalizuje prácu Očné olejové sérum na opuchy Očné olejové sérum na opuchy Recept na domáce DIY sérum s uhorkovým olejom. Uhorkový olej používaný okolo očí sa rýchlo vstrebáva, jemne zlepšuje krvný obeh a eliminuje Sprej na tvár pre poškodenú a mastnú pleť Sprej na tvár pre poškodenú a mastnú pleť Sprej na tvár pre poškodenú a mastnú pleť Sprej na tvár sa rozprašuje priamo na tvár so zatvorenými očami - postačuje jeden alebo dva sprejové streky. Je to Sérum kyseliny hyalurónovej a kolagénu Sérum kyseliny hyalurónovej a kolagénu DIY recept na sérum s rastlinným kolagénom a kyselinou hyalurónovou. Kyselina hyalurónová zvlhčuje pokožku, nezanáša mazové žľazy. Rastlinný kolagén Sérum s vitamínom C 10% Sérum s vitamínom C 10% Recept na domáce sérum s obsahom vitamínu C s 10%. Vitamín C je skvelým antioxidantom, vyrovnáva tón pleti, má jemný exfoliačný, protizápalový a spevňujúci

Pozri.sk - vyhľadávačPricemania.sk – Porovnanie cien