€ / EUR

Vyberte menu

$ / USD

£ / GBP

Kč / CZK

€ / EUR

logo template4

Posledných 10 rakytníkových sirupov ako darček pre vás!

Poznáte produkty od spoločnosti Faunus Plant ?

Objednajte si teraz produkty značky Faunus Plant za zvýhodnené ceny, za minimálne  30 Eur a získate ako darček Sirup z rakytníka 200 ml. 

Platí pre prvých 30 objednávok nad 30 Eur.

Nakupovať

 

Parfum extreme Bravery 10 ml

Parfumy sú vyrobené z originálnych ingrediencií, len s menším množstvom alkoholu a viac čistých ingrediencií a inšpirované originál značkami. Parfumy v našej ponuke sú vyrobené v Miláne a sú veľmi silné, pre použitie ako parfum odporúčame riedenie s kozmetickou základnou vodou.

Záručná doba:: 24 mesiacov
Kód: g 4004
Dostupnosť: vypredané
Cena bez DPH: 4.08
4.90 ks

Parfum extreme Bravery 10 ml

Imitácia značkového pánskeho parfému vhodná na kozmetické použitie.  Only The Brave od Diesel je ambrovo-drevitá vôňa pre mužov. Vrchné tóny sú citrón Amalfi a mandarínka; stredné tóny sú fialka, virgínsky céder a koriander; základné tóny sú jantár, koža, benzoín, francúzske labdanum a styrax. Vôňa pre všetkých mužov, ktorí sa rozhodli byť hrdinami. Jeho zloženie navodzuje harmóniu orientálno-drevitých tónov, ktoré zanechávajú silný dojem. Hra kontrastov medzi sviežimi tónmi citrónu a mandarínky s fialkou, cédrom a koriandrom nás vedie k teplým akordom jantáru spolu s koženými nuansami (styrax a labdanum) a benzoínom v základe. Živosť citrónu uvádza svoje žiarivé iskry nad romantickým, kvetinovým srdcom a zanecháva v základných tónoch vône teplú stopu kože a živice.

Pánsky parfum vhodný na kozmetické použitie.

Percento použitia:

telové výrobky: 1 - 2%

aróma: 20 - 40%

parfumovaná voda: 10 - 30%

toaletná voda: 5 - 20%

kolínska voda: 2 - 5%

INCI: parfum

Pozri.sk - vyhľadávačPricemania.sk – Porovnanie cien