logo template4

OSVIEŽUJÚCI KRÉM NA TVÁR S ORGANICKÝM OBSAHOM ALOE VERA

Cena 18.90
Dostupnosť: na objednávku
Kód produktu: a 1038
Výrobca: aroma
Záručná doba: 24 mesiacov
ks

OSVIEŽUJÚCI KRÉM NA TVÁR S ORGANICKÝM OBSAHOM ALOE VERA

Tento ľahký krém naplnený aloe vera a rastlinným olejom z uhoriek, ktorý je ideálny pre všetky typy pleti, sa na pokožke topí. V tomto boxe nájdete všetky ingrediencie, vybavenie a príslušenstvo, aby ste krém mohli pripraviť dvakrát. 

Táto sada obsahuje všetko, čo potrebujete, aby ste si dvakrát po 50ml vyrobili svoj čerstvý krém na hydratáciu s organickým obsahom Aloe vera .

Krémy má hydratačné , upokojujúce a regeneračné vlastnosti. Ošetrenie obohatené  o mikros. oxidu kremičitého zanecháva na pokožke  matný a   dokonalý povrch . Tento krém obaľuje pokožku jemnou sviežou vôňou citrusových tónov.   

6 INGREDIENCIÍ 

Natívny organický gél z aloe vera 30 ml   Uhorkový rastlinný olej 10 ml

Tento gél z aloe vera je pripravený z čerstvej prírodnej šťavy  zo srdca aloe vera  jednoduchým pridaním prírodného gélotvorného činidla (xantánová guma), prírodného konzervačného prostriedku a arginínu (regulátor pH prírodného pôvodu), aby sa vytvorila receptúra ​​vhodná na kozmetické použitie. Tento gél je vyrobený za studena,  aby sa zachovala jeho  bohatosť na slizy , vitamíny a živiny. Šťava z aloe vera je známa svojimi  mnohými vlastnosťami na pokožke ...  Skutočný poklad prírody  a nevyhnutnosť pre všetky typy pleti!

 

Uhorkový rastlinný olej 10 ml

Tento olej sa vyznačuje sviežou a zelenou vôňou a zložením bohatým na fytosteroly , tokoferoly a omega-6 . Ideálne na prípravu zvlhčovačov, zlepšuje pružnosť pokožky a chráni pokožku pred dehydratáciou.

         
Bergamotový éterický olej bez organických furokumarínov 2 ml    Konzervačný prostriedok Cosgard 5 ml

Čistenie, éterický olej z bergamotu bez furokumarínov je nesenzibilizujúci. Je preto ideálny na starostlivosť o mastnú pleť . Tonický , éterický olej z Bergamotu bez furokumarínov, vyžaruje sviežu a rafinovanú citrusovú vôňu .

 

Konzervačný prostriedok Cosgard 5 ml
Cosgard účinne chráni všetky prípravky obsahujúce vodnú fázu (krémy, gély, penivé výrobky atď.) Pred mikrobiálnym vývojom. Efektívne a veľmi ľahko použiteľné !
 

         
Kozmetické aktívne mikrosféry oxidu kremičitého 2 g    Emulgátor Srdce smotany 6 g

Matujúci, tento 100% minerálny oxid kremičitý sa používa vo vašich formuláciách na dodanie  zamatovo hebkej pokožky  a  rozmazaniu vrások  a  nedokonalostí . Je nevyhnutný na vytváranie podkladových púdrov a tiež pomáha znižovať mastný pocit z krémov.

 

Emulgátor 6 g
Pre jeho rastlinný pôvod  ponúka tento emulgátor  širokú škálu textúr , od rozprašovateľného mlieka až po silnú smotanu. Všestranný a ľahko použiteľný, dá sa použiť v  „jednom hrnci“  a umožňuje zabudovanie studených rastlinných olejov.

BALENIE, DOPLNKY A VYBAVENIE

50 ml fľaša, 10 ml odmerná pipeta
Mini metla, 
Pekný štítok na identifikáciu vášho výtvoru , Pekná receptová karta


Pozri.sk - vyhľadávačPricemania.sk – Porovnanie cien