logo template4

ORGANICKÝ SPRCHOVÝ GÉL YUZU 250 ml

Cena 6.90
Dostupnosť: skladom +1
Kód produktu: a 1196
Výrobca: aroma
: 24 mesiacov
ks

ORGANICKÝ SPRCHOVÝ GÉL YUZU 250 ml

Tento sprchový gél s vôňou Yuzu a Bergamot vás pozýva na omladzujúci a harmonizujúci rituál. Je zložený z 99% zložiek prírodného pôvodu a obohatený o éterické oleje. Čistí pokožku ľahkou penou pohladením. Jeho relaxačná vôňa vás obklopí vyrovnanosťou, pre zamatovú pokožku a ľahkého ducha! Tento sprchový gél, inšpirovaný japonskými kúpeľmi Yuzu , vás ponorí do čistého zdroja citrusových plodov s iskrivou a slnečnou vôňou . S krásnou jantárovou farbou pokrýva pokožku jemnou a vzdušnou penou s jemnými, žiarivými a ovocnými vôňami éterických olejov Yuzu, Bergamot a Red Mandarin. Jemné tóny vanilky odhaľujú takmer pusinkovú sladkosť tohto citrusového pikantného koktailu . Harmonizujúca a pozitívna vôňa pre blahodárny sprchový gél, skutočné pozvanie k vyrovnanosti ... 

 OLYMPIJSKÁ PYRAMÍDA

Hlava a srdce Poznámky:  žiarivé zloženie z bergamotu, Yuzu a Red Mandarin , ku ktorým dochádza na plný rozsah ich vôní. Zmes jemných, citrusových , jemne ovocných a štipľavých poznámok .

Základňa poznámka: závoj vanilky , svetelná a jemne sladká

VLASTNOSTI

  • Ultra-jemný sprchový gél , vhodný pre všetky typy pleti.
  • Sprchový gél prevoňaný éterickými olejmi, ktorý vytvára jemnú, vzdušnú a mäkkú penu, ktorá sa ľahko opláchne.
  • Relaxačná a upokojujúca vôňa s éterickými olejmi z yuzu, bergamotu a mandarínky a s vôňou vanilky.
  • Produkt 99,4% prírodného pôvodu, bez syntetického parfému, bez agresívneho povrchovo aktívneho činidla (bez laurylsulfátu sodného (SLS), bez laurylsulfátu sodného (SLES), bez laurylsulfátu amónneho, bez parabénov, bez etoxylátov, bez silikónov. ...).
  • Obohatený o opravný a ochranný BIO džús z aloe vera a zvlhčujúci a zvláčňujúci rastlinný glycerín  .

POUŽITIE

  • Tento sprchový gél je vhodný pre:
  • všetky typy pleti
  • telo, tvár a ruky

Zloženie: Zmes povrchovo aktívnych látok prírodného pôvodu a prírodných účinných látok.
Aqua (horská minerálna voda) , Lauryl glukozid (mierne zahusťujúca povrchovo aktívna látka odvodená z cukru) , Glycerín (rastlinný glycerín) , sodná soľ kakaoamfoacetátu (mierne čistiaca povrchovo aktívna látka odvodená z kokosového oleja) , Decyl glukozid (mierne penivá povrchovo aktívna látka odvodená z cukru). , Kokosový glutamát disodný (mierne čistiaci tenzid získaný z kokosového oleja) ,  kyselina mliečna  (korektor pH) ,  prášok z listovej šťavy z aloe barbadensis *  (organický prášok z aloe vera) , kôrový olej z citrusových plodov * (organický éterický olej z červenej mandarínky) , olej z kôry citrusových bergamií  (éterický olej z bergamotu) , olej z kôry z citrusov junos  (éterický olej Yuzu) , glyceryl oleát  (mierne povrchovo aktívne činidlo a látka doplňujúca lipidy odvodená z Coco) ,  Coco-glukozid  (mierne povrchovo aktívne činidlo pochádzajúce z kokosového oleja) , parfém  (prírodná vôňa) , kyselina dehydroctová  (konzervačná látka),  kyselina fytová  (sekvestrant) , CI 75300 ( kurkumín,  prírodná žltá farba) , limonén, Linalool, benzylalkohol  (konzervačný prostriedok) .

 

* Ingrediencie z ekologického poľnohospodárstva.
99 % všetkých zložiek je prírodného pôvodu. 
10
% z celkových prísad je z ekologického poľnohospodárstva. 
Ekologická a organická kozmetika certifikovaná spoločnosťou Ecocert Greenlife podľa štandardu Ecocert dostupného na Ecocert .


Pozri.sk - vyhľadávačPricemania.sk – Porovnanie cien