logo template4

Organický mandľový olej - na váhu

Cena 4.99
Dostupnosť: skladom +4
vyberte hmotnosť:
30 g1 0.000
50 g1 2.000
100 g1 5.000
200 g1 15.000
500 gna objednávku 38.000
Kód produktu: z SKU8138
Výrobca: sando´s
: 24 mesiacov
ks

Organický mandľový olej - na váhu

 
Organický sladký mandľový olej lisovaný za studena. Skvelý pre výživu vlasov a pokožky. Stimuluje rast vlasov, pričom ich robí jemnými a lesklými. Účinný nosný olej lisovaný zo semien mandlí, vďaka čomu je dokonale vhodný na použitie vo výrobkoch určených na kúpanie, telo a vlasy. Tento olej strednej hmotnosti, bohatý na vitamíny A a E, rastlinné sterolíny, antioxidanty a mastné kyseliny, je zvláčňujúci a pomáha pri rýchlom prenikaní do pokožky. Známy pre svoje upokojujúce vlastnosti, ale tiež rýchlo zmydelňuje, vďaka čomu je obľúbený pre použitie pri výrobe mydla. Zlatý olej obsahujúci Vit E, s nádychom orechov. Dobrý pre masáže celého tela. Dobre sa mieša s inými nosičmi a éterickými olejmi.
Organický certifikovaný mandľový olej sa lisuje za studena, extrahovaný zo sušených jadier mandľového stromu, ktoré sa tiež nazývajú Prunus amygdalus dulcis. Tento konkrétny organický mandľový olej je panenský materiál, čo znamená, že neprešiel procesom rafinácie, bielenia alebo dezodorizácie. Zachováva si svoj charakteristický aromatický a chuťový profil, ktorý sa široko používa v osobnom a kozmetickom priemysle v širokej škále zložení výrobkov. Panenský organický mandľový olej je ľahký olej a stal sa populárnym nosným olejom v topických aplikáciách na pokožku vďaka svojim prirodzene vyživujúcim a upokojujúcim vlastnostiam.
Ako použiť:
Vhodný pre normálnu až suchú pokožku. Nastriekajte kvetinovú vodu na tvár a jemným krúživými pohybmi naneste mandľový olej. Používa sa na výživu vlasovej pokožky a koreňov vlasov alebo na ošetrenie suchých a zamotaných vlasov.
Zloženie (INCI):
Prunus amygdalus dulcis (Organic sweet almond) oil

Pozri.sk - vyhľadávačPricemania.sk – Porovnanie cien