logo template4

Noni extrakt do kozmetiky

vyberte veľkosť:
5 g 8.900
20 g 33.900
Záručná doba:: uvedené na obale
Kód: m A0051
Dostupnosť: na sklade
7.42 bez DPH
8.90 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Noni extrakt do kozmetiky

Nový prístup k starostlivosti o pleť! Prvýkrát v kozmetike, silná prírodná aktívna látka, ktorá omladzuje kožnú mikroflóru, aby dosiahla mladšie vyzerajúcu pleť. Zvrátenie bakteriálneho starnutia pokožky, aktivácia markerov biomu mládeže, omladzovanie pokožky prevenciou nerovnováhy mikroflóry a starnutia.
 
Noni extrakt je nový silný extrakt, ktorý zabraňuje akné vyrovnávaním mikrobiómu pokožky
Extrakt noni (prirodzene odvodený z Noni - Morinda citrifolia) zanecháva váš mikrobióm v dobrom zdraví. Blokuje bakteriálne komunikačné kanály, ktoré sú zodpovedné za vznik škvŕn a akné.
 
Morinda citrifolia, známa ako Noni, pochádza z juhovýchodnej Ázie a Austrálie. S viac ako 150 popísanými aktívnymi látkami sa Noni používa na viac ako 40 druhov ochorení po celom svete.
 
Morinda Citrifolia Fruit Extract (NONI) je titánsky strom, ktorého plody vykazujú výnimočné ošetrujúce a kozmetické vlastnosti. Výťažok z ovocia NONI je bohatým zdrojom antioxidantov a zložiek zodpovedných za starostlivosť o pleť, obnovuje jej mladistvý vzhľad, zároveň bojuje proti príznakom predčasného starnutia, vyhladzuje vrásky a bráni ich prehlbovaniu.
 
Extrakt z ovocia NONI je bohatým zdrojom horčíka, vápnika, fosfátu, medi a železa, vitamínu C, provitamínu A, vitamínov skupiny B ako aj radu bielkovín a enzýmov. Má dokonalé výživné, stimulačné a ošetrujúce vlastnosti pokožky.
 
Morinda Citrifolia je ideálna prísada do anti-agingových a výživných prípravkov. Zmierňuje podráždenú suchú pokožku, zvlhčuje ju a zjemňuje, zlepšuje lipidovú bariéru, ktorá ju chráni pred stratou vody a reguluje metabolizmus.
 
Ochrana a rovnováha mikrobiómu, detoxikácia zdravia pokožky. Ošetrenie ako prevencia mastnej, aknóznej pleti, regulácia nedokonalostí kožného mazu a prevencia narušenia epidermálnej bariéry. Ošetrenie lupín, mastnej pokožky hlavy, citlivej pokožky hlavy.
 
VLASTNOSTI
 
redukuje známky starnutia kože spôsobené starnutím kožnej mikroflóry
 
prináša rastlinnú stratégiu na moduláciu správania baktérií, obnovenie rovnováhy kožnej mikroflóry a podporu markerov biomu mládeže
 
prináša blahodarné vlastnosti pleti na zrelej aj mladej pleti - klinicky testované
 
zlepšenie vrások na zrelej pleti
 
redukcia pórov a začervenania
 
stimulácia imunitného systému pokožky
 
spevňuje a zdokonaľuje pokožku
 
preukázaná účinnosť
 
COSMOS schválený
 
APLIKÁCIE
 
vhodný na formuláciu sér, tonikov, esencií, krémov, emulzií, kúr, mejkapu a prípravkov na opaľovanie
 
dávkovanie 0,5 - 2%
 
dispergovateľné vo vode, začlenené počas chladiacej fázy pri <40 °C
 
optimálny rozsah pH 2,0 - 9,0; v závislosti od typu prípravku, pri pH nižšom ako 7,5 môže produkt poskytnúť prípravku mierne svetložlté sfarbenie a mierne svetlofialové sfarbenie pri pH vyššom ako 7
 
INCI: Glycerin, Morinda Citrifolia Fruit Extract, Citric Acid
Cosmos schválený
Vzhľad: žltkastý, tekutý
Rozpustnosť: vo vode
Vhodné pre
kozmetika, make-up, opaľovacia starostlivosť, toaletné potreby, procedúry
SKLADOVANIE
na chladnom a suchom mieste chránenom pred slnečným žiarením