logo template4

Namaste Mandala Masala vonné tyčinky - viac druhov

- 20%
Výrobca: namaste india
Záručná doba:: 24 mesiacov
Kód: NMMi-01
EAN: 8906006497894
Dostupnosť: na sklade
1.46 bez DPH
1.75 ks
Pôvodná cena 2.19, Zľava 20 %
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Namaste Mandala Masala vonné tyčinky - viac druhov

Vonné Tyčinky Namaste Mandala Masala predstavujú harmonickú zmes tradície a vône, ktorá vás prenesie do ríše pokoja a mieru.

Tieto vonné tyčinky sú dôkazom bohatého aromatického dedičstva Indie, ručne vyrábané k dokonalosti. K dispozícii v ôsmich očarujúcich vôňach, vrátane zemitých a čistiacich tónov bielej šalvie, zvodného a tajomného čierneho ópia, nadčasovej a posvätnej Nagchampy a ďalších.

Každá vôňa je jedinečná podmanivá navrhnutá tak, aby obohatila váš životný priestor o príjemnú vôňu. Tieto krabičky, zdobené zložitými vzormi mandaly, dodajú vášmu inventáru nádych elegancie. Mandala so svojimi geometrickými zložitosťami symbolizuje jednotu, harmóniu a rovnováhu - princípy, ktoré rezonujú s podstatou našich vonných tyčiniek.

V Indii má kadidlo hlboký kultúrny a duchovný význam. "Agarbathi" je tradičný názov pre vonné tyčinky a po stáročia sa používajú na čistenie vzduchu, podporu meditácie a navodenie pokojnej atmosféry. Vneste túto starodávnu prax do svojho každodenného života s našimi prírodnými vonnými tyčinkami Namaste Masala.

Objavte čaro indického aromatického dedičstva s každým balením.

Pôvod  India