logo template4

MATMARINE - účinná látka pre okamžitý zmatňujúci efekt

vyberte veľkosť:
20 g 9.490
100 g 39.900
Záručná doba:: uvedená na obale
Kód: m A0044
Dostupnosť: na sklade
7.91 bez DPH
9.49 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

MATMARINE - účinná látka pre okamžitý zmatňujúci efekt

Biotechnologický extrakt získaný z morského mikroorganizmu, ideálny pre mastnú a zmiešanú pleť na zníženie extra lesku, pórov, škvŕn a kožného mazu, pre jednotnú pleť.
Biotechnologická aktívna zložka zameraná na redukciu hromadenia kožného mazu, a tým aj nedokonalostí charakteristických pre zmiešanú a/alebo mastnú pleť, ako je vzhľad pórov. Ponúka tiež okamžité a dlhotrvajúce zmatňujúce a hydratačné účinky.
Spolu s lesklosťou sú nedokonalosti hlavným problémom, ktorému čelia ľudia s mastnou/zmiešanou pleťou. Jazvy po akné, čierne bodky a rozšírené póry môžu viesť k nerovnomernému a neatraktívnemu vzhľadu, ktorý si zvyčajne vyžaduje aplikáciu make-upu. 
 
V súčasnosti sú nespornými protagonistami prírodné kozmetické zložky. V skutočnosti sa morské aktívne zložky vo svete krásy čoraz viac oceňujú a používajú sa v širokej škále prípravkov na starostlivosť o pleť, vlasy a make-up.
 
More bolo vždy vzácnym zdrojom života a biodiverzity, no postupom času sa stalo aj neuveriteľným zdrojom inšpirácie pre štúdium, výskum a vývoj účinných kozmetických prísad.
 
Morský ekosystém je cenným zdrojom pre kozmetický priemysel. Modrá je v skutočnosti nová zelená: na trhu je čoraz väčší počet kozmetických produktov, ktoré zvyšujú výhody súvisiace s morskými aktívnymi zložkami použitými v prípravkoch.
 
Zvyšujúci sa dopyt po morských aktívnych zložkách zo strany kozmetického priemyslu vyvolal skutočný priemyselný trend, ktorý v súčasnosti rastie. V roku 2021 sa odhaduje, že približne 13 % kozmetických výrobkov obsahovalo aspoň jednu zložku získanú z mora¹. Tento beauty trend vyjadruje nový koncept krásy, ktorý sa vynára z hlbín mora. Voda, soľ a riasy sú vzácnym pokladom pre vývoj prírodných a účinných zložiek.
 
Matmarine™ biotechnologická zložka G je biotechnologická aktívna zložka zameraná na zníženie hromadenia kožného mazu a nedokonalostí spojených so zmiešanou a/alebo mastnou pleťou, ako sú rozšírené póry. Ponúka okamžité a dlhotrvajúce zmatňujúce a hydratačné účinky, čím pomáha zlepšiť vzhľad pleti.
Funkcie: Regulátor kožného mazu
 
Výhody: Protizápalové, Antioxidačné vlastnosti, Posilnenie kolagénu, Hydratácia, Dlhotrvajúci, Zmatňujúci účinok, Zvlhčovanie, Kontrola mastnoty, Zjemnenie pórov, Znižuje oxidačné poškodenie starnutím, Kontrola kožného mazu, Vhodné pre mastnú pleť
 
VLASTNOSTI
 
znižuje hromadenie kožného mazu
 
znižuje vzhľad pórov
 
zjednocuje pleť
 
ponúka okamžité a dlhotrvajúce zmatňujúce a hydratačné účinky
 
pomáha znižovať oxidačný stres a zápaly
 
vynikajúci profil udržateľnosti
 
APLIKÁCIE
 
Vhodné pre krémy, séra, mlieka, gély, ošetrujúce prípravky
 
Pridajte v poslednom kroku formulácie pri teplote nižšej ako 40 °C
 
Úroveň použitia: 2-5%
 
INCI: Glycerin, Pseudoalteromonas Ferment Extract
Ostatné mená: Matmarine™ modrá prísada G
Postavenie: Schválené Cosmos, schválené Ecocert
Prirodzený index: ISO 16128: Prírodný pôvod 1.0
Vzhľad: kvapalina
Rozpustnosť: vo vode
SKLADOVANIE
na chladnom a suchom mieste chránenom pred slnečným žiarením