€ / EUR

Vyberte menu

$ / USD

£ / GBP

Kč / CZK

€ / EUR

logo template4

Posledných 10 rakytníkových sirupov ako darček pre vás!

Poznáte produkty od spoločnosti Faunus Plant ?

Objednajte si teraz produkty značky Faunus Plant za zvýhodnené ceny, za minimálne  30 Eur a získate ako darček Sirup z rakytníka 200 ml. 

Platí pre prvých 30 objednávok nad 30 Eur.

Nakupovať

 

Mäta a eukalyptus, 20 filtračných vreciek

Výrobca: charm tea
Záručná doba:: 24 mesiacov
Kód: zdr 72326426
Dostupnosť: vypredané
Cena bez DPH: 3.33
3.99 ks

Mäta a eukalyptus, 20 filtračných vreciek

- 100% prírodný produkt
- Neobsahuje nečistoty a farbivá
- Vhodné pre celú rodinu

Čaj Charm je lahodný a zdravý nápoj, ktorý obsahuje eukalyptus a lístky mäty. Jednotlivo balené filtračné vrecká so závitom.

Eukalyptus
Eukalyptus má antimikrobiálne účinky, a preto sa odporúča ako prírodný prostriedok na prechladnutie. Množstvo prípravkov obsahujúcich eukalyptus sa aktívne používa pri liečbe ochorení dýchacích ciest, ako je tonzilitída, akútne respiračné vírusové infekcie, bronchitída, pneumónia, tuberkulóza. Eukalyptus tiež priaznivo pôsobí pri rôznych gynekologických ochoreniach a patológiách močového systému so zápalovou povahou. Eukalyptus výrazne zlepšuje stav artrózy a osteochondrózy. Rastlina pomáha zmierniť príznaky bolesti hlavy a zubov.

mäta
Už tisíce rokov sa mätový čaj používa pri problémoch s trávením a je účinným liekom pri ochoreniach tráviaceho traktu. Mäta stimuluje slinné žľazy a tráviace enzýmy a napomáha tráveniu. Mätový čaj uvoľňuje svaly hrdla a hrudníka, čím odstraňuje príznaky prechladnutia a chrípky. Listy mäty posilňujú imunitný systém a majú výrazné antibakteriálne vlastnosti, priaznivo pôsobia pri kašli.

Ingrediencie:

Sušené listy eukalyptu, sušené listy mäty.

Neobsahuje nečistoty a farbivá.

Spôsob prípravy:

Filtračné vrecko zalejte 250 ml vriacej vody a nechajte asi 3-5 minút odstáť. Sladenie je voliteľné. Vhodné je používať prírodné sladidlá ako stévia alebo javorový sirup.

Balenie: 20 filtračných vrecúšok so závitom x 1,8 g

Pozri.sk - vyhľadávačPricemania.sk – Porovnanie cien