logo template4

Marhuľový olej Prírodný - 15/50 ml

Cena 5.99
Pôvodná cena 6.65, Zľava 10 %
Dostupnosť: skladom +2
vyberte veľkosť:
15 ml1 0.000
50 ml1 6.000
Kód produktu: z SKU5589
Výrobca: zoya
Záručná doba: 24 mesiacov
ks

Prírodný marhuľový olej - 15/50 ml

Marhuľový olej je známy pre svoju schopnosť preniknúť do pokožky bez zanechania mastného pocitu. Je to tiež hladký a ľahký olej, ktorý má vynikajúcu textúru a je vynikajúci pre všetky typy pleti.
 
Marhuľový olej sa získava zo sušených jadier marhuľového stromu. Olej sa potom lisuje z jadra.
 
Marhuľový olej je vhodný pre ľudí s citlivou pokožkou. Je nedráždivý, upokojujúci a ľahký a rýchlo robí pokožku jemnou a hladkou. Masáž s marhuľovým olejom je dobrá pre suchú, vyprahnutú pokožku. Môže sa použiť po sprche na utesnenie vlhkosti do pokožky. Keďže je ľahký, necíti sa príliš mastný. Akonáhle sa vstrebáva do pokožky, poskytuje hydratáciu po dlhú dobu.
 
Marhuľový olej je jedným z najlepších nosných olejov pre masáž. Pekne preniká do pokožky a tiež zlepšuje prísun esenciálnych olejov a iných bylinných látok. Tento olej je tiež vhodný na vylúhovanie bylín a vstrebávanie ich podstaty. Môže sa použiť na rôzne druhy masáží, ktoré si vyžadujú olej. Kombinuje sa so všetkými éterickými olejmi, najmä však s harmančekom, ružou a jazmínom.
 
Marhuľový olej je možné na ošetrenie pokožky pod očami použiť rovnako ako mandľový olej. Pomáha redukovať tmavé kruhy, opuchy a pomáha posilňovať pokožku . Pri pravidelnom nanášaní marhuľového oleja môžete znížiť výskyt jemných vrások a vrások okolo očí.
 
- Ak je olej správne skladovaný (najlepšie v chlade), môže sa spotrebovať do 1 roka. Vhodný na každodenné použitie.
 
- Marhuľové jadrá použité pre tento olej sa sušia na slnku. Potom sú starostlivo vybrané. Olej sa získava lisovaním za studena pri teplote medzi 38 ° C a 42 ° C.
 
- Marhuľový olej je ľahký, zlatožltej farby a mierne nenápadnej vône orechov.
 
- Na rozdiel od samotných orechov, ktoré majú vysoké hladiny amygdalínu (považovaného za toxický), samotný olej neobsahuje túto chemickú zložku na báze rastlín a nepredstavuje žiadnu hrozbu pre zdravie.
 
- 100% čistý, prírodný a nerafinovaný výrobok, ktorý obsahuje iba prírodné zložky.
 
Aplikujte na jemnú pokožku tváre nielen keď je podráždená alebo suchá, ale aj pre jej dennú hydratáciu a ochranu pred voľnými radikálmi. Olej je vhodná hydratačná starostlivosť pre celé telo. Aplikujte na rôzne druhy masáže, pretože sa rýchlo vstrebáva.
Zloženie (INCI):
Prunus Armeniaca Kernel Oil
 
Skladujte na tmavom suchom mieste pri teplote 10 ° C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.
15/50 / 120ml

Pozri.sk - vyhľadávačPricemania.sk – Porovnanie cien