logo template4

Marhuľové jadrá olej - na váhu

Cena 3.23
Pôvodná cena 3.59, Zľava 10 %
Dostupnosť: skladom +1
vyberte hmotnosť:
30 g1 0.000
50 g 2.000
100 g 5.000
200 g 8.000
Kód produktu: z SKU8153
Výrobca: sando´s
Záručná doba: 24 mesiacov
ks

Olej z marhuľového jadra - na váhu

Olej lisovaný za studena z marhuľových jadier. Absorbuje sa do pokožky strednou rýchlosťou a je ideálny na masáž tváre a tela. Jemný na pokožku, marhuľový olej možno použiť na čistenie a výživu citlivej oblasti očí. Vhodný pre normálnu, suchú, zrelú a citlivú pokožku.

Olej z marhuľového jadra je považovaný za univerzálny nosný olej! Prunus Armeniaca alebo marhuľový strom je vytrvalý strom so širokými okrúhlymi listami so stopkami, ktoré sú domovom bielych až prašných červených kvetov, ktoré produkujú ovocie. Toto ovocie má tenkú vonkajšiu vrstvu so zvlnenou pokožkou obklopujúcou žlté mäso. Vnútorné vrstvy sú drevené a vytvárajú sa do veľkého, hladkého, stlačeného tvaru, pričom vajíčko dozrieva do jadra alebo semena. Toto semeno sa spracováva na extrakciu marhuľového oleja, ktorý sa používa v nespočetných osobných a priemyselných aplikáciách! Výhody oleja z marhuľového jadra sú nesporné.
použitie:
Nastriekajte tvár kvetinovou vodou a naneste 2-3 kvapky oleja. Jemne masírujte.

Olej z marhuľového jadra je ľahký v štruktúre, rýchlo sa vstrebáva a slúži ako vysoko univerzálny výživný olej v širokej škále kozmetických výrobkov, aplikácií pre osobnú starostlivosť a masáží. Olej pomáha zmäkčiť, upokojiť a chrániť pokožku a zanecháva ju vyživovanú a hydratovanú. Je to účinné zmäkčovadlo a je vhodné pre vyprahnuté, suché, svrbivé, zrelé a problémové typy pleti. V aplikáciách na starostlivosť o vlasy, marhuľový jadrový olej pomáha kondicionovať a obnovovať vitalitu suchých a poškodených vlasov.
 
vlastnosti:
Rýchla absorpcia
Vysoko zvlhčujúce
Upokojujúce
Bledý až stredne žltý odtieň
Jemná, charakteristická, príjemná aróma
Stredná viskozita
 
Olej z marhuľového jadra sa výborne hodí pre tieto aplikácie osobnej starostlivosti:
Starostlivosť o kožu
Starostlivosť o vlasy
Starostlivosť o nechty
Starostlivosť o pery
Kozmetika
Starostlivosť o dieťa
Masážne oleje
Mydlo
Aromaterapia


Zloženie (INCI):
Prunus armeniaca (Apricot) kernel oil*.


Pozri.sk - vyhľadávačPricemania.sk – Porovnanie cien