logo template4

Mar-In-Oil - Omega 3 z lososového oleja, Marnys, 60 ks

Kód produktu: z SKU13307
Výrobca: marnys
Záručná doba:: 24 mesiacov
Dostupnosť: skladom +1
11.99
ks

Mar-In-Oil - Omega 3 z lososového oleja, Marnys, 60 ks

S prírodným vitamínom E a lososovým olejom s DHA + EPA
Mar-In-Oil je doplnok výživy vyrobený z lososového oleja a obohatený o prírodný vitamín E. Lososový olej je zdrojom EPA + DHA, omega-3 mastných kyselín považovaných za nevyhnutné. Prírodný vitamín E prispieva k bunkovej ochrane pred oxidačným poškodením (EFSA). Lososový olej obsahuje DHA (kyselina dokozahexaénová) a EPA (kyselina eikosapentaénová), polynenasýtené mastné kyseliny považované za nevyhnutné. Sú súčasťou fosfolipidov v bunkových membránach tela a zreteľne ovplyvňujú ich štruktúru a funkčnosť. Fosfolipidy hrajú úlohu v nervovom a kardiovaskulárnom systéme. DHA je vysoko koncentrovaný prirodzeným spôsobom v nervových a sietnicových tkanivách.

Lososový olej v oleji MARNYS® Mar-In-Oil pochádza z Atlantického oceánu. Atlantický losos je druh poskytujúci najvyššie množstvo DHA + EPA mastných kyselín (poskytuje 1,0 až 1,8 g EPA + DHA na 3 unce). Olej Mar-In-Oil je vynikajúcim doplnkom pre tých dospelých, ktorí si chcú doplniť stravu tak, aby si zachovali pohodu srdca a nervov a tiež aby rátali s antioxidačnou ochranou prírodného vitamínu E.
Návod na použitie:
1 kapsula denne najlepšie pred obedom.
· Doplnky výživy by sa nemali používať ako náhrada vyváženej výživy. · Odporúča sa dodržiavať rozmanitú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl. · Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. · Uchovávajte mimo dosahu detí. · Neskladujte pri teplotách nad 30 ° C.
Zloženie:
Lososový olej, prírodný vitamín E (d-α-tokoferol). * Minimálny obsah: 10% EPA + DHA.
Alergény: obsahuje zložky na báze rýb.
60 kapsúl


Pozri.sk - vyhľadávačPricemania.sk – Porovnanie cien