logo template4

Krillmar - olejové kapsuly Krill, Marnys, 60 ks

Kód produktu: z SKU13308
Výrobca: marnys
Záručná doba:: 24 mesiacov
Dostupnosť: skladom +1
24.15
ks

Krillmar - olejové kapsuly Krill, Marnys, 60 ks

Kril olej s vysokým obsahom omega-3 EPA + DHA
MARNYS® Krillmar je doplnok výživy formulovaný do kapsúl obsahujúcich olej Antarctic Krill s vysokým obsahom EPA a DHA (Omega 3), rybí olej a fosfatidylcholín, ktoré prispievajú k kardiovaskulárnym funkciám a k metabolizmu lipidov. Krilový olej sa extrahuje z malého kôrovca ​​nazývaného Euphausia superba, ktorý je bohatým zdrojom Omega 3.

Krillmar je vynikajúcim doplnkom pre dospelých, ktorí hľadajú výhody normálneho udržania srdca a neurologických funkcií a zaisťujú navyše normálnu metabolickú funkciu lipidov a nervový vývoj plodu v prípade tehotenstva. V spoločnosti MARNYS® sa tento olej extrahuje z druhov antarktického krilu, krilu s maximálnou čistotou (bez znečisťujúcich látok a ťažkých kovov), ktorý sa získava z certifikovaného udržateľného rybolovu.
Návod na použitie:
Užívajte 2 kapsuly denne, najlepšie spolu s jedlom a pohárom vody.
· Doplnky výživy by sa nemali používať ako náhrada vyváženej výživy. · Odporúča sa dodržiavať rozmanitú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl. · Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. · Uchovávajte mimo dosahu detí. · Neskladujte pri teplotách nad 30 ° C.
Zloženie:
Krilový olej (Euphrasia superba), rybí olej s 50% DHA a fosfatidylcholín (zo sóje).
Zloženie obalu kapsuly: želatína, glycerín a voda.
Alergény: obsahuje zložky na báze rýb a mäkkýšov. Obsahuje zložky pochádzajúce zo sóje.
60 kapsúl


Pozri.sk - vyhľadávačPricemania.sk – Porovnanie cien