logo template4

Kofeín - na váhu, 10 g /20 g /50 g

Cena 1.71
Pôvodná cena 1.90, Zľava 10 %
Dostupnosť: skladom +7
vyberte veľkosť:
10 g 0.000
20 g 1.000
50 g 4.000
Kód produktu: z SKU13391
Výrobca: zoya
: 24 mesiacov
ks

Kofeín - na váhu , 10 g / 20 g / 50 g

Kofeín pre kozmetické zložky používané v krémoch, pleťových vodách alebo výrobkoch na starostlivosť o vlasy
Kofeín je prírodne sa vyskytujúca zlúčenina nachádzajúca sa v rastlinách. V kozmetike sa čoraz častejšie používa v dôsledku vysokej biologickej aktivity a schopnosti preniknúť cez kožnú bariéru. Pokiaľ ide o kozmetické účely, kofeín sa používa ako účinná látka v anticelulitídových výrobkoch, pretože bráni nadmernej akumulácii tuku v bunkách. Tento alkaloid stimuluje odbúravanie tukov počas lipolýzy prostredníctvom inhibície fosfodiesterázovej aktivity. Kofeín má tiež antioxidačné vlastnosti. Pomáha chrániť bunky pred UV žiarením a spomaľuje proces starnutia pokožky. Okrem toho kofeín obsiahnutý v kozmetike zvyšuje mikrocirkuláciu krvi v pokožke a tiež stimuluje rast vlasov prostredníctvom inhibície aktivity 5-alfa-reduktázy.

Navrhované použitie:
Kofeín môžete pridať do receptúr na vodnej báze, ako sú krémy, mlieko, gély a pleťové vody. Použite od 0,1% do 1% celkovej hmotnosti výrobku. Mali by ste ho pridať do vodnej fázy; je nerozpustný v olejoch.
Starostlivosť o kontúry tváre / očí: 0,1% až 0,5%
Starostlivosť o telo: 0,5% až 1,0%
Starostlivosť o vlasy: 0,1% až 0,7%
výrobky proti starnutiu
spevňujúce očné krémy
výrobky proti celulitíde, chudnutie a spevnenie
peelingy na tvár a telo
Zloženie (INCI):
Caffeine
Poznámka:
Mnoho ľudí je citlivých na stimulačné vlastnosti kofeínu. Lokálne užívanie môže mať rovnaký účinok ako pri konzumácii v nápoji. Používajte opatrne, kým nebudete mať jasnú predstavu o tom, ako budete reagovať na jeho činnosť.


Pozri.sk - vyhľadávačPricemania.sk – Porovnanie cien