€ / EUR

Vyberte menu

$ / USD

£ / GBP

Kč / CZK

€ / EUR

logo template4

Kakaové maslo, Panenské - organické, BIO

vyberte hmotnosť:
100 g 4.200
200 g 7.900
500 g 19.900
1000 g 35.900
Záručná doba:: 24 mesiacov
Kód: f 1004
Dostupnosť: na sklade
3.50 bez DPH
4.20 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Panenské kakaové maslo - organické - BIO

Kakaové maslo je vyrobené z kakaových bôbov. Naše prírodné kakaové maslo je nerafinované a má vôňu mäkkej čokolády. Sme hrdí na to, že môžeme ponúknuť toto vysoko kvalitné kakaové maslo, ktoré pochádza od certifikovaného ekologického dodávateľa.
 
Toto kakaové maslo s čokoládovou vôňou a je vynikajúcou voľbou na výrobu telového masla, pleťového mlieka, krémov, mydiel, balzamu na pery alebo aplikáciou priamo na pokožku.
 
Naše luxusné kakaové maslo sa môže nanášať priamo na pokožku, pretože zmäkčuje a topí sa pri telesnej teplote. Vynikajúce pre použitie v mnohých osobných výrobkoch, ako sú krémy, mydlo, telové maslá, balzam na pery a ďalšie toaletné potreby.
 
Kakaové maslo sa historicky používa na úľavu od suchej pokožky a na udržanie pružnosti pokožky, pretože je bohaté na vitamín E. O tehotných ženách je známe, že si na brucho vtierajú kakaové maslo, aby sa zmiernilo napätie, hoci neexistuje žiadny vedecký dôkaz, že zabraňuje vzniku strií.
 
Predáva sa podľa hmotnosti. Pôvod: Peru
Zloženie (INCI):
*Theobroma Cacao Seed Butter (Unrefined organic cacao butter)
Výstraha:
Nezabudnite, že maslá nemajú radi vysoké teploty. Ak ho necháte na pláži alebo na veľmi horúcom mieste, maslo sa roztopí a prípadne vytvorí malé hrudky. To je normálne a nemali by ste sa obávať - svoje obľúbené maslo by ste mohli znova použiť, bude iba jemnejšie a so slabým peelingovým efektom.