logo template4

EleVastin™ - Murraya Stem antigravitačná aktívna látka

vyberte veľkosť:
10 g 7.900
20 g 14.900
100 gna objednávku 61.900
Záručná doba:: uvedená na obale
Kód: m A0048
Dostupnosť: na sklade
6.58 bez DPH
7.90 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

EleVastin™ - Murraya Stem antigravitačná aktívna látka

Pokročilé cielené riešenie pre ochabnutú pokožku spôsobenú gravitáciou, posilňuje kľúčové bielkoviny zapojené do syntézy a udržiavania funkčných elastických vlákien, poskytuje pokožke podporu potrebnú na zvládnutie tlaku smerom nadol.

EleVastin™ pôsobí ako prostriedok proti starnutiu. Podporuje a chráni elasticitu pokožky, znižuje vplyv gravitácie, obmedzuje ochabovanie pokožky, pretvára tvárový ovál a redukuje hlboké a vertikálne vrásky.
 
Je to skutočne prírodná aktívna zložka extrahovaná z listových stoniek Murraya koenigii, aromatickej a ajurvédskej rastliny. Rastlinný materiál sa zbiera v chránenom prostredí ostrova Réunion pri zberoch bez hnojenia. Bohatá skupina synergických fytomolekúl sa získava použitím prírodného rozpúšťadla LTTM (zmes s nízkou teplotou prechodu) a šetrného extrakčného procesu.
 
Použitie: odporúčané na starostlivosť o tvár vrátane anti-agingových liniek pre zrelú pleť, ošetrenia určené na kontúrovanie tváre a tvaru V, produkty proti gravitácii a alternatívy k tekutému liftingu tváre. Používa sa aj v starostlivosti o telo, ako sú produkty na kontúrovanie/tvarovanie tela a prípravky na opaľovanie.
 
Starostlivosť o tvár: linky proti starnutiu pre zrelú pleť, ošetrenia určené na kontúry tváre a tvar V, produkty proti gravitácii, alternatívy k tekutému liftingu tváre. Starostlivosť o telo: produkty na remodeláciu/tvarovanie tela. Sun Care: produkty s vlastnosťami proti starnutiu.

EleVastin je cielené riešenie pre ochabnutú pokožku. Táto aktívna látka 100% prírodného pôvodu podporuje pružnosť pokožky a zároveň poskytuje pokožke podporu pred každodenným tlakom gravitácie. EleVastin redukuje pokles dolnej časti tváre, lepšie definuje kontúry tváre a navracia mladistvý vzhľad.
EleVastin™ je cielené riešenie ochabnutia kože spôsobeného gravitáciou. Zložka posilňuje kľúčové proteíny, ktoré sa podieľajú na syntéze a udržiavaní funkčných elastických vlákien. Posilňuje pružnosť pokožky a poskytuje jej podporu potrebnú na zvládnutie tohto tlaku smerom nadol. Výsledkom je redefinovanie kontúr tváre, redukcia hlbokých a zvislých vrások a obnovenie mladistvého vzhľadu.
VLASTNOSTI
 
chráni a posilňuje pružnosť pokožky
 
znižuje vplyv gravitácie
 
redefinuje kontúry tváre
 
redukuje hlboké a vertikálne vrásky
 
obmedzuje ochabovanie kože
 
obnovuje mladistvý vzhľad
 
APLIKÁCIE
 
Vhodné na krémy, séra, mlieka, gély, esencie, kúry
 
Pridajte v poslednom kroku formulácie pri teplote nižšej ako 40 °C
 
Úroveň použitia: 1%
 
Nápady na formuláciu:
 
Starostlivosť o tvár: linky proti starnutiu pre zrelú pleť, ošetrenia určené na kontúry tváre a tvar V, produkty proti gravitácii, alternatívy k tekutému liftingu tváre
 
Starostlivosť o telo: remodelačné, tvarovacie krémy
 
Opaľovacia starostlivosť: produkty s vlastnosťami proti starnutiu

INCI: Betaine, Water, Propanediol, Murraya Koenigii Stem Extract

Postavenie: Cosmos schválený
Vzhľad: kvapalina
Rozpustnosť: vo vode
SKLADOVANIE
na chladnom a suchom mieste chránenom pred slnečným žiarením