logo template4

DOMÁCA KOZMETICKÁ SADAPRÁŠKOVÁ ZUBNÁ PASTA SIWAK

Cena 11.90
Dostupnosť: na objednávku
Kód produktu: a 1041
Výrobca: aroma
Záručná doba: 24 mesiacov
ks

DOMÁCA KOZMETICKÁ SADA

PRÁŠKOVÁ ZUBNÁ PASTA SIWAK

Vytvorte svoju práškovú zubnú pastu s nulovým odpadom, veľmi efektívnu a 100% prírodnú. Táto škatuľa obsahuje všetko, čo potrebujete na vytvorenie receptu na domácu zubnú pastu so zeleninovým dreveným uhlím s bieliacim účinkom, čistiacim práškom Siwak a éterickým olejom z mäty európskej. Táto 100% účinná zubná pasta bez obsahu fluóru ponúka dokonalú hygienu a zaručuje čistý a svieži dych. Naučte sa, ako si ľahko vyrobiť domácu kozmetiku pomocou krabičiek s receptami Aroma.

Táto krabička obsahuje všetko, čo potrebujete, aby ste si mohli dvakrát vyrobiť práškovú zubnú pastu Siwak .

Táto zubná pasta s práškom Siwak jemne čistí zuby , prináša veľmi sviežu chuť a prečisťuje dych vďaka éterickému oleju Spearmint .
Rastlinné uhlie poskytuje svoje bieliacej schopnosti pre túto 100% prírodnú zubnú pastu .

4 INGREDIENCIE 

Siwak prášok 30 g   Aktívne rastlinné uhlie 1 g

Siwak prášok 30 g

Tyčinka Siwak alebo Miswak, ktorá sa tradične používa ako organická zubná kefka v Indii a Afrike, má očistné vlastnosti . Ponúkame ho ako jemný prášok pre veľmi ľahké použitie. Siwak, ktorý je zabudovaný do zubnej pasty alebo prípravkov na ústnu hygienu, čistí ústa a pomáha pri starostlivosti o ďasná.

 

Aktívne rastlinné uhlie 1 g

Aktívne uhlie je známe už od staroveku pre jeho mimoriadnej adsorpčnú kapacitu , čo sú najmä čistiace a detoxikačné vlastnosti. V kozmetike sa používa ako aktívna zložka v maskách, mydlách, čistiacich alebo exfoliačných produktoch na odstránenie nečistôt a znečisťujúcich látok. Je tiež ideálne na výrobu zubných pást, ktorým poskytuje svoje bieliace vlastnosti.

         
Sóda bikarbóna 100 g   Organický mätový éterický olej 2 ml

Sóda bikarbóna 100 g

Viacúčelový výrobok par excellence, sóda bikarbóna alebo hydrogenuhličitan sodný, sa dá použiť v kozmetike, pri varení, na údržbu domácnosti alebo na záhrade ... Používa sa pri výrobe  zubných pást. pre svoje abrazívne a bieliace vlastnosti, ale tiež pre svoju schopnosť neutralizovať kyslosť a baktérie zodpovedné za nepríjemný zápach.

 

Organický mätový éterický olej 2 ml

Tento olej je známy svojou rozprávkovou vôňou pripomínajúcou chlorofylovú žuvačku . Úžasne sa používa na zloženie zubných pást,  ktorým dodáva svoje osviežujúce vlastnosti.

BALENIE, DOPLNKY A VYBAVENIE

 100 ml zelená nádoba a jej čierna kapsula
 0,5 ml dávkovacia lyžica
 Pekný štítok na identifikáciu vášho výtvoru
 Pekná receptová karta

 


Pozri.sk - vyhľadávačPricemania.sk – Porovnanie cien