logo template4

Borovicový esenciálny olej - 10 ml

Výrobca: bioherba
Záručná doba:: uvedená na obale
Kód: zdr 88482465
Dostupnosť: na sklade
4.92 bez DPH
5.90 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Prírodný borovicový esenciálny olej - 10 ml


Borovicový éterický olej sa extrahuje destiláciou vetvičiek a pukov stromu z pary. Olej má sviežu lesnú vôňu, má bledožltú farbu a vodnatú viskozitu. Hlavnými chemickými vlastnosťami borovicového oleja sú borneol, bornylacetát, a a b-ftallandén, a a b-pinén a 3-karén.
Terapeutické vlastnosti borovicového oleja sú antimikrobiálne, antineuralgické, antireumatické, antiseptické, antivírusové, baktericídne, balzamické, cholagogue, deodorantné, diuretické, expektorančné, hypertenzné, insekticídne, regeneračné, rubefujúce, nadledvinky stimulujúce krvný obeh a nervový systém. ,
Borovicový olej je najužitočnejší na zmiernenie duševnej, fyzickej a sexuálnej únavy, pričom má očistný a osviežujúci účinok a je vynikajúci na parnú terapiu v nemocničnej miestnosti, pretože podporuje hojenie.
Môže sa používať na poranenia, vredy, svrab a vši a na nadmerné potenie, zatiaľ čo jeho otepľovacie vlastnosti pomáhajú pri reumatizme, artritíde, dne, bolesti svalov a bolesti a môže stimulovať krvný obeh. Ďalej môže pomôcť v prípadoch bronchitídy, astmy, kataru, kašľa, hrtana, nachladnutia a chrípky. Zmierňuje dýchavičnosť a sínusitídu.
Návod na použitie:
Horáky a odparovače - v terapii parami sa môže používať na astmu, prechladnutie, kašeľ, fajčenie, kašeľ, ospalosť, kocovinu a sínusitídu.
Zmiešaný olej alebo do kúpeľa - v zmiešanom masážnom oleji alebo do kúpeľa sa môže použiť na astmu, celulitídu, prechladnutie, kašeľ, kocovinu, infekcie, reumatizmus a sínusitídu.
 
Pozor: Ak ste náchylní na alergické reakcie, buďte opatrní a tento olej môže tiež dráždiť sliznice. Ak ste náchylní na alergické kožné reakcie alebo ste tehotná - radšej tento olej vynechajte.
zloženie:
Borovicový éterický olej
 
10 ml