logo template4

BIO OLEJ NA STAROSTLIVOSŤ O NECHTY A KUTIKULU 5 ml

Cena 4.29
Dostupnosť: skladom +1
Kód produktu: a 1203
Výrobca: aroma
: 24 mesiacov
ks

BIO OLEJ NA STAROSTLIVOSŤ O NECHTY A KUTIKULU

Sú vaše nechty poškodené, suché, krehké, prúžkované? Snívate o tom, že budete mať krásne, silné, hladké a zdravé nechty?
Organický olej na starostlivosť o nechty a kutikulu poskytuje účinné a praktické ošetrenie 2v1: nechty spevňuje a bieli, kutikuly vyživuje, opravuje a zjemňuje. Jeho 100% rastlinná receptúra ​​kombinuje 5 vzácnych olejov jojobový, ricínový, argánový, myrha a citrón s pistáciovou živicou Lentiscus. Dosť na to, aby ste si mohli dovoliť peknú prírodnú manikúru doma, pre dokonalé ruky!

 •  Receptúra, ktorá kombinuje vlastnosti 5 drahých olejov  : vyživujúca jojoba, posilňujúci ricínový olej, regeneračný arganový olej, regeneračná myrha a bieliaci citrón .


•  kompletné ošetrenie, opravy, vyživa a zatlačenie kožičky ako aj posilnenie, stvrdnutie a vybielenie nechtov .


• Obohatené tvrdiacou živicou Pistachio Lentisque pre odolnejšie nechty pri každej aplikácii.


•  BIO Cosmos ošetrujúci olej   : 100% všetkých zložiek je prírodného pôvodu - 99,35% všetkých zložiek je z ekologického poľnohospodárstva.

- Po použití fľašu dobre uzavrite.
- Uchovávajte mimo dosahu detí.
- Neprehĺtaj. 

Certifikácia EcoCert

* Ingrediencie z ekologického poľnohospodárstva.
100% z celkového množstva je prírodného pôvodu.
99,3% z celkových zložiek pochádza z ekologického poľnohospodárstva. 

COSMOS ORGANIC certifikovaný spoločnosťou Ecocert Greenlife podľa štandardu COSMOS dostupného na http://COSMOS.ecocert.com.

ORGANICKÝ olej na starostlivosť o nechty a kutikulu: 
Zloženie:  Ricinus Communis Seed Oil (ricínový olej) , Simmondsia Chinensis Seed Oil (jojobový rastlinný olej) , Argania Spinosa Kernel Oil (arganový rastlinný olej) , Citrus limon peel oil (olej) Citrónový éter ) , triglycerid kaprylový / kaprínový (zmäkčujúci) , olej Commiphora Myrrha (éterický olej z myrhy) , tokoferol (vitamín E) , olej zo semien Helianthus Annuus (slnečnicový rastlinný olej) , guma Pistacia Lentiscus (živica Pistacia lentiscus ) )  , Citral, Geraniol, Limonene, Linalool(zlúčeniny prirodzene sa vyskytujúce v éterických olejoch) .


Pozri.sk - vyhľadávačPricemania.sk – Porovnanie cien