logo template4

Agefinity 10 ml

Záručná doba:: uvedené na obale
Kód: g 0116688
Dostupnosť: vypredané
10.75 bez DPH
12.90 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Agefinity™ 10 ml

Agefinity™, prírodná biomimetická kozmetika, ktorá redefinuje starnutie pokožky
Givaudan Active Beauty predstavuje Agefinity™, svoju najnovšiu revolučnú kozmetickú aktívnu zložku, ktorá zlepšuje Y-zónu – oblasť tváre a krku – pomocou prírodných zložiek a priekopníckej biotechnológie na energizovanie a pretváranie kožných buniek.

Ako sa digitálny svet neustále vyvíja, nové známky starnutia sa objavujú aj v kľúčových oblastiach našej pokožky, ktoré súvisia s používaním mobilných telefónov a smartfónov. S viac ako 65,8 % používateľov mobilných telefónov na celom svete, vrátane 35,8 % používateľov smartfónov, Givaudan Active Beauty riešil tento rastúci trend vytvorením Agefinity™, silného aktivátora mladosti, ktorý zaisťuje, že keď si spotrebitelia znova nabijú telefón, dobijú energiu aj svojej pokožke a zbavia sa vrások.  Výnimočný vedecký výskum a výsledky ovplyvnili vytvorenie Agefinity™, ktorý je inšpirovaný prírodou a aktivovaný biotechnológiou.

Agefinity™ je komplex manóza-6-fosfát využívajúci rastlinný zdroj a zelenú chémiu na doplnenie energie buniek. Vďaka viacerým výhodám proti starnutiu dokáže Agefinity™ výrazne redukovať viditeľné starecké škvrny (až 2,1-krát účinnejšie zníženie), vrásky na krku (-32,5 %) a remodelovať tvár. 

Spolu so svojimi silnými anti-agingovými a multifunkčnými vlastnosťami prináša Agefinity™ riešenie pre spotrebiteľov, ktorí sa snažia vyhrať bitku každodenného používania svojich smartfónov a zároveň starostlivosti o svoju krásu.

Pochádza z rastliny a aktivovaný biotechnológiou, je to biomimetický zdroj energie, ktorý pôsobí na spodnú vrstvu dermis, aby pretvoril tvár a krk (teraz definovaný ako „zóna Y“).
Aktivita

- preprogramuje mitochondriálny energetický metabolizmus v starších bunkách,

- Podporuje reštrukturalizáciu matrice pokožky,

- Posilňuje dermo epiteliálne spojenie (DEJ),

- Reorganizuje kožný matrix podobný mladšej pleti,

- Výrazne redukuje viditeľné starecké škvrny,

- Viditeľne redukuje vrásky na nohách,

- Redukuje vrásky na krku a remodeluje tvár v zóne Y.

Aplikácie

Séra alebo krémy proti starnutiu, Prípravky proti starnutiu na redukciu hlbokých vrások, Intenzívne kúry na omladenie tváre, Prípravky proti vráskam nosoústnej oblasti, prípravky proti technologickej ochrane, Séra proti starnutiu, Starostlivosť o pleť - zrelá pleť, Dermokozmetika

Percento použitia: 0,1 - 4%

INCI: Glycerin, water, sodium mannose phosphate, mannose