logo template4

Zmyselná - Zmes esenciálnych olejov v krabičke - 10ml

Výrobca: ancient wisdom
Záručná doba:: 24 mesiacov
Kód: AWEBL-08
Dostupnosť: na sklade
5.33 bez DPH
6.39 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Zmyselná - Zmes esenciálnych olejov v krabičke - 10ml

Zmesi alebo esencie esenciálnych olejov sú kombinácie čistých olejov, ktoré podporujú pohodu a pocit šťastia. Obsahujú zmes 100% prírodného esenciálneho a sú navrhnuté tak, aby vám pomohli v rôznych situáciách.
 
Spôsoby použitia:
– nakvapkajte a rozotrite niekoľko kvapiek na zápästia, na spánky hlavy, na krk.
– možno použiť na olejové lampy
– môžete sa rozhodnúť pre relaxačný kúpeľ
- môžete si vyrobiť vlastné spreje
 
SENSUAL /zmyselnosť / zmes esenciálnych olejov
Čistá zmes pačuli, borievky a ylang-ylang vám pomôže zvýšiť vaše libido. Ylang Ylang je vo svete aromaterapie široko používaný ako afrodiziakum.
Stimulujte svoje zmysly s týmto úžasne voňavým olejom. Zmyselný olej je namiešaný tak, aby robil to, čo naznačuje jeho názov. Zmes je navrhnutá tak, aby stimulovala zmysly a centrá potešenia v mozgu pre dokonalý zmyselný zážitok.

Zlepšite svoju pohodu s týmito prémiovými zmesami esenciálnych olejov. Tieto zmesi esenciálnych olejov možno použiť na masáž, ako difuzér alebo jednoducho pridať do kúpeľa.
 
Tieto prémiové zmesi esenciálnych olejov sú kombináciou čistých olejov, ktoré spolu dobre spolupracujú, aby stimulovali relaxáciu, energiu, šťastie a oveľa viac.
 
Keďže tento produktový rad je vyrobený z čistých zmesí esenciálnych olejov, odporúčame pred aplikáciou na pokožku zriediť s našimi základnými olejmi.
 
Veľkosť: 10ml fľaša
Zloženie: Patchouli, Juniper Berry and Ylang Ylang essential oil