€ / EUR

Vyberte menu

$ / USD

£ / GBP

Kč / CZK

€ / EUR

logo template4

Posledných 10 rakytníkových sirupov ako darček pre vás!

Poznáte produkty od spoločnosti Faunus Plant ?

Objednajte si teraz produkty značky Faunus Plant za zvýhodnené ceny, za minimálne  30 Eur a získate ako darček Sirup z rakytníka 200 ml. 

Platí pre prvých 30 objednávok nad 30 Eur.

Nakupovať

 

Zelený íl, montmorilonit - prírodný

vyberte hmotnosť:
100 g 2.590
1000 g 23.900
Záručná doba:: 24 mesiacov
Kód: f 1007
Dostupnosť: na sklade
Cena bez DPH: 2.16
2.59 ks

 Zelený íl, montmorilonit - prírodný

Prášok zelenej hlinky - získajte čistú a bezchybnú pleť

Zelený ílový prášok nazývaný zelená hlinka má nespočetné množstvo výhod, ktoré sa týkajú starostlivosti o pleť a krásu. Zelená hlinka sa historicky používa ako kozmetické ošetrenie a je bežnou súčasťou mnohých komerčných tvárových masiek. Táto minerálna hlina je veľmi žiadaná vďaka svojim pozoruhodným absorpčným vlastnostiam. Je tiež známa ako ilite a je zložená z rozloženého rastlinného materiálu, ktorý prešiel cyklom prírody a stopových minerálov, ako je vápnik, hliník, horčík, oxid kremičitý, fosfor, meď a zinok - zelená farba sa pripisuje zloženiu.
 
Zelená hlinka je prospešná pri odstraňovaní nečistôt a napínaní pórov, tonizovaní pokožky, odlupovaní odumretých kožných buniek a znižovaní zápalu v akné. Môže sa tiež použiť na ošetrenie celého tela na zjemnenie suchej drsnej pokožky. Absorpčné vlastnosti zelenej hlinky pôsobia v kozmetických procedúrach tak, že z pokožky čerpajú nečistoty a toxíny, tonizujú a spevňujú a stimulujú krvný obeh. Estetici ju používajú na stiahnutie pórov, odlupovanie odumretej pokožky a odhalenie hladšej a sviežejšej pleti. Je známe, že čistí problémovú pokožku a lieči škvrny, zvyčajne vo forme ílovej masky. Ak máte suchú alebo citlivú pokožku, mali by ste používať ílovú masku iba raz týždenne, pretože hlina absorbuje vlhkosť z pokožky spolu so všetkými nečistotami.
Zelené hlinky majú vďaka absorpcii svojich mikromolekúl obrovské absorpčné schopnosti. Doslova „pije“ oleje, toxické látky a nečistoty z vašej pokožky. Jej tonizujúci účinok stimuluje pokožku tým, že dodáva čerstvú krv do poškodených kožných buniek, revitalizuje pleť a napína póry. Zelené hlinky sú úžasné, pretože pomáhajú odstraňovať problémovú pleť. Používajte týždenne ako súčasť kompletnej starostlivosti o tvár. Je mimoriadne bohatá na minerály, obsahuje horčík, fosfor, vápnik, draslík, oxid kremičitý, mangán, meď, kremík a selén.
Musíte však sledovať množstvo, pretože príliš veľa tejto silnej zložky môže mať nepriaznivý vplyv na pokožku a môže byť príliš svižné, čo môže spôsobiť podráždenie.
 
Ako používať domáce masky na tvár:
Túto masku používajte najmenej dvakrát týždenne ako súčasť vášho kompletného režimu starostlivosti o pleť. Domáce masky na tvár sa ľahko používajú: zostavte si ingrediencie masky (vytvorte hustú, roztierateľnú pastu) a naneste na očistenú tvár a hrdlo, vyhnite sa oblasti očí. Opláchnite teplou vodou po 15 až 20 minútach. Môže sa vyskytnúť mierne začervenanie, ktoré čoskoro zmizne. Ak sa objaví vyrážka, masku prestaňte používať. Používajte iba sklenené, hrnčiarske alebo drevené misky a náčinie.
Prípravky na hlinenú masku:
* mletý ​​ovos
* kakaový alebo karobový prášok (nesladený)
* med
* byliny: zelený čaj, mäta pieporná, harmanček, rozmarín, levanduľa, nechtík, žihľavy, okvetné lístky ruží atď.
* éterické a základné oleje: používajte mierne nesyntetické oleje, ako je levanduľa, harmanček, ruža, pomaranč atď. (NIE silné oleje ako čajovník alebo eukalyptus)
* exfolianty: ryžové otruby, jemne mleté ​​mandle, mak, atď.
 

Zelená ílová maska ​​pre jemnú pokožku:

3 lyžice zelenej hlinky
2 lyžice čerstvo vylisovanej citrónovej šťavy
2 kvapky éterického oleja z grapefruitu
2 kvapky šalviového esenciálneho oleja
 
Dôkladne premiešajte a naneste na čerstvo očistenú pokožku. Nechajte pôsobiť 10 minút a opláchnite teplou vodou.

zloženie:
Zelený ílový prášok (100%), montmorilonit
Pomer zložiek: montmorillonit 55% ± 3, Illit 45% ± 3
Veľkosť častíc: 90% <10 mikrometrov, 100% <150 mikrometrov
Pozri.sk - vyhľadávačPricemania.sk – Porovnanie cien