logo template4

Zdravá mladá pleť – kozmetický balíček

Zdravá mladá pleť – kozmetický balíček - 4 produkty

Zdravotný a kozmetický balíček pre mládež obsahuje: Luxusné, ručne vyrábané balzamové mydlo s ťavým mliekom, Krém na tvár Youth s ťavým mliekom, Sprchový gél s ťavým mliekom, Prírodná ružová voda - sprej.

Ručne vyrábané balzamové mydlo s ťavým mliekom

Balzamové mydlo DESERT BLISS LUXURY poskytuje luxusné a zdravé čistenie tým, že jemne redukuje akné, suchosť a začervenanie a zanecháva vašu pokožku jemnú. Jemne premiešané zloýky s bulharskou ružovou vodou, kokosovým olejom, olivovým olejom a rozmarínovým extraktom. Táto kráska s jemnou vôňou bulharskej ruže má úžasné čistiace, prečisťujúce akcie proti akné.

Balzamové mydlo DESERT BLISS LUXURY pomocou špeciálnej receptúry ťavieho mlieka reguluje sekréciu pokožky, ktorá spôsobuje čierne bodky a akné. Aktívne čistí pokožku a obnovuje jej normálny metabolizmus. Pomáha predchádzať vzniku čiernych bodiek.

Krém na tvár pre mládež s ťavým mliekom

Tento mládežnícky krém na tvár je dostatočne ľahký na denné nosenie. Pomocou špeciálnej receptúry ťavieho mlieka v kombinácii s extraktom zo sumachu krém reguluje sekréciu pokožky, ktorá spôsobuje čierne bodky a akné. Náš krém na tvár z ťavieho mlieka pre mladistvých poskytuje zdravý zážitok tým, že jemne redukuje akné, suchosť a začervenanie a zanecháva vašu pokožku jemnú.  KRÉM NA TVÁR DESERT BLISS bol vytvorený na kontrolu týchto problémov.

Sprchový gél s ťavým mliekom

Rozžiarte svoju pokožku týmto jedinečným, úžasným, jemným telovým umývaním s jemnou arómou akácie. Účasť prírodných zložiek vyživuje a chráni pokožku tela pred každodenným stresom a agresívnymi vplyvmi prostredia. Prírodné ťavie mlieko s kokosovým olejom a extraktom z rozmarínu má vynikajúci hydratačný účinok a zároveň zjemňuje a tonizuje pokožku.

SPRCHOVÝ GÉL DESERT BLISS 24-HODINOVÁ HYDRATÁCIA sa veľmi rýchlo vstrebáva a dodáva pokožke hmatateľnú hladkosť a zamatovú hebkosť.

Prírodná ružová voda

Ružová voda je jemný elixír získaný destiláciou kvetov bulharskej ruže (Rosa Damascena), s ľahkou kvetinovou vôňou.

Prírodná ružová voda je mimoriadne užitočná pre problematickú pleť s akné, začervenaním, zvyškovými farebnými škvrnami a nedokonalosťami. Vhodná pre všetky typy pokožky, vrátane citlivej. Hydratuje tvár, oči, pery bez oplachovania.

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom


Pozri.sk - vyhľadávačPricemania.sk – Porovnanie cien