logo template4

WholeVit™ Gentle Iron - železo 30 kps

Cena 15.90
Dostupnosť: skladom +1
Kód produktu: z SKU8469
Výrobca: together
Záručná doba: 24 mesiacov
ks

WholeVit™ Gentle Iron - železo 30 kps

Vytvorili sme tento komplex WholeVit ™ Gentle Iron, aby sme zaistili, že je šetrný k vášmu žalúdku. Železo prispieva k normálnej tvorbe červených krviniek v našom tele a tiež zmierňuje únavu a vyčerpanie. Náš komplex železa WholeVit ™ obsahuje aj vitamíny B6 a B12.
 
Všetky naše ingrediencie WholeVit ™ sú surové a úplné. Pomocou starostlivo kontrolovaných nízkoteplotných podmienok zachovávame všetku prirodzene sa vyskytujúcu dobrotu, ktorú nájdete v čerstvých potravinách, ako sú živé enzýmy a fytonutrienty, aminokyseliny, stopové minerály a ďalšie bioaktívne kofaktory.
Zloženie:
Kváskový koncentrát * poskytujúci: železo, vitamín B6, vitamín B12; Lucerna koncentrát poskytujúci: kyselina listová **; Obal kapsuly (rastlinná celulóza)
* Droždie iné ako candida. Nie sú známe žiadne alergické reakcie. ** Ako folát.
Každá kapsula poskytuje v priemere (NRV):
Železo - 14mg (100%)
Vitamín B6 - 2mg (143%)
Vitamín B12 (ako metylkobalamín) - 10 μg (400%)
Kyselina listová (ako folát) - 100 μg (50%)
NRV = referenčné hodnoty živín.
Neobsahuje:
Pšenica; droždie; škrob; lepok; mliečne výrobky (laktóza); sója; plnivá; spojivá; prísady do spracovania; farbivá; príchute; konzervačné látky; pesticídy; hexán a GM zložky.
Navrhované použitie:
Užívajte jeden vegecap denne ako doplnok výživy s jedlom alebo bez jedla. Neprekračujte odporúčaný príjem, pokiaľ to neurčí praktický lekár. Tento výrobok by sa nemal používať ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dohľadu a dosahu detí. Upozorňujeme, že tento produkt podlieha prirodzeným farebným zmenám.
30 vegecaps

Pozri.sk - vyhľadávačPricemania.sk – Porovnanie cien