logo template4

Varicastan masážny krém na nohy

Cena 7.49
Dostupnosť: skladom +1
Kód produktu: N 5948501700270
Výrobca: vivanatura
Záručná doba: 24 mesiacov
ks

Varicastan masážny krém na nohy 75ml - VIVA NATURA

Kategória produktu: Kozmetika, hygiena, starostlivosť
Podkategória produktu: Starostlivosť o nohy
Účinná látka: arnica
Certifikácia: prírodná
Ako používať: vonkajšie použitie
Textúra produktu: krémová
Značka: VIVA NATURA
Popis produktu

Sedavý životný štýl, obezita, povolania, ktoré si vyžadujú dlhodobé státie, strava s vysokým obsahom tukov a solí, konzumácia alkoholu a nadmerné slnečné žiarenie, prirodzená strata pružnosti žíl, vedú k žilovej nedostatočnosti, kŕčovým žilám a implicitne k bolestiam. nohy. Tieto podmienky, ktoré sú bežnejšie u žien, ale od ktorých nie sú muži oslobodení, majú v súčasnosti superefektívne riešenie.

Spoločnosť Genna - VivaNatura Laboratories vytvorila 100% prírodný produkt Varicastan, krém na masáž chodidiel so zlou periférnou cirkuláciou a kŕčovými žilami, s hamamelisom a gaštanom, ktorý kombinuje aktívne látky rastlín v ideálnom vzorci pre pohodlie a zdravie vašich nôh.

Aktívne rastlinné zložky (gaštan, hamamel, šťavel, nechtík, čučoriedka, šípka, brečtan, levanduľa, mäta, orech, vŕba, arnika, čajovník, sezam, olivový olej) pôsobia protizápalovo a regeneračne, majú upokojujúce a odvodňujúce účinky na krvný obeh v nohách. Divoký gaštan a lieska (obsahujú triesloviny, flavonoidy, saponíny) sú skutočne účinnými prostriedkami na prevenciu a boj proti mnohým chorobám, ako sú: kŕčové žily, flebitída, trombóza, bolestivé kŕče, žilová a lymfatická nedostatočnosť. Tiež zvyšujú tón krehkých kapilár a pomáhajú liečiť modriny, pomliaždeniny a vykĺbenie.

Zloženie
Aktívne rastlinné zložky (gaštan, hamamel, šťavel, nechtík, čučoriedka, šípka, brečtan, levanduľa, mäta, orech, vŕba, arnika, čajovník, sezam, olivový olej). Výťažok z divých gaštanov a lieskových orieškov

odporúčania
Pre žilovú nedostatočnosť, kŕčové žily a implicitne bolesť nôh.

Varicastan Masážny krém na nohy, Varicastan vďaka komplexu rastlín, stimuluje kapilárny obeh, má venotonické vlastnosti (zvyšuje tonicitu žilových stien), vazokonstrikčný a vazoregulačný prostriedok, ktorého výhody pretrvávajú.

Používa sa ráno a večer alebo cez deň, pričom masíruje jemne, ale vytrvalo, až kým sa krém nevstrebe do pokožky.


Pozri.sk - vyhľadávačPricemania.sk – Porovnanie cien