logo template4

Upokojenie - Zmes esenciálnych olejov v krabičke - 10ml

Výrobca: ancient wisdom
Záručná doba:: 24 mesiacov
Kód: AWEBL-05
Dostupnosť: na sklade
9.33 bez DPH
11.19 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Upokojenie - Zmes esenciálnych olejov v krabičke - 10ml

Zmesi alebo esencie esenciálnych olejov sú kombinácie čistých olejov, ktoré podporujú pohodu a pocit šťastia. Obsahujú zmes 100% prírodného esenciálneho a sú navrhnuté tak, aby vám pomohli v rôznych situáciách.
 
Spôsoby použitia:
– nakvapkajte a rozotrite niekoľko kvapiek na zápästia, na spánky hlavy, na krk.
– možno použiť na olejové lampy
– môžete sa rozhodnúť pre relaxačný kúpeľ
- môžete si vyrobiť vlastné spreje
 
UKĽUDŇUJÚCA (upokojujúca) zmes esenciálnych olejov
Táto zmes olejov pomáha upokojiť napätie a pozdvihnúť ducha, podporuje relaxáciu a hlboký pocit pokoja. Upokojujúca zmes esenciálnych olejov harmančeka rímskeho, šalvie a vetiveru bude dobrou útechou po prepracovanom a stresujúcom dni.
Táto zmes oleja pomáha upokojiť napätie a povznáša ducha. Podporuje relaxáciu a hlboký zmysel pre pokoj. Upokojujúce esenciálne oleje zmesi Rímskeho Harmančeku, Šalvie a Vetiveru môžu byť zvlášť utišujúce po nadmerne aktívnom dni.
Pripravte si relaxačnú kúpeľ s vašou obľúbenou zmesou esenciálnych olejov, votrite niekoľko kvapiek oleja do dlane alebo nôh alebo použite aroma lampy na rozptýlenie oleja v celej miestnosti.

Zlepšite svoju pohodu s týmito prémiovými zmesami esenciálnych olejov. Tieto zmesi esenciálnych olejov možno použiť na masáž, ako difuzér alebo jednoducho pridať do kúpeľa.
 
Tieto prémiové zmesi esenciálnych olejov sú kombináciou čistých olejov, ktoré spolu dobre spolupracujú, aby stimulovali relaxáciu, energiu, šťastie a oveľa viac.
 
Keďže tento produktový rad je vyrobený z čistých zmesí esenciálnych olejov, odporúčame pred aplikáciou na pokožku zriediť s našimi základnými olejmi.
 
Veľkosť: 10ml fľaša
Zloženie: Roman Chamomile, Sage and Vetiver essential oil