€ / EUR

Vyberte menu

$ / USD

£ / GBP

Kč / CZK

€ / EUR

logo template4

Tuhý kondicionér pre každý typ vlasov - bio, Balade en Provence, 40 g

Výrobca: Balade en Provence
Záručná doba:: 24 mesiacov
Kód: z SKU17480
Dostupnosť: na sklade
8.25 bez DPH
9.90 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Tuhý kondicionér pre každý typ vlasov - bio, Balade en Provence, 40 g

Tuhý kondicionér s prírodnými zložkami v kartónovej škatuľke
Vlasový kondicionér s jemnou vôňou limetky. Tuhý kondicionér pre všetky typy vlasov, ktorý úspešne reguluje, hydratuje, chráni a dodáva vlasom lesk. Kakaový a kokosový olej a provitamín B5 sú zahrnuté v tomto zložení. Tieto zložky, ktoré sú známe svojimi rozčesávacími vlastnosťami, tiež upokojujú pokožku hlavy a dodávajú lesk a zároveň chránia vlasy. S ľahkou sviežou letnou vôňou, ktorá pomáha osviežiť a revitalizovať vaše vlasy. Domáci vlasový kondicionér, ktorý je balený v kartónovej krabici. Použitie tuhých kondicionérov výrazne znižuje množstvo vyrobeného plastu a množstvo použitých nerecyklovateľných plastových fliaš. Výrobok je vyrobený výlučne z prírodných látok, ktoré nie sú zdraviu škodlivé a nedráždia pokožku.

Ako používať Tuhý kondicionér pre všetky typy vlasov - organický:
Umyte šampónom. Pomaly votrite namočený tuhý kondicionér do vlasov po celej dĺžke vlasového vlákna. Po 4-5 pretretiach vmasírujte kondicionér do vlasov. Veľmi dobre opláchnite.

Len na vonkajšie použitie. Zabráňte kontaktu s očami a nepoužívajte v prípade alergie na niektorú zo zložiek. Nejedzte. Pre dospelých.

Ingrediencie (INCI):

Cetearyl alcohol, Cocos nucifera oil, Theobroma cacao seed butter, Cetearyl alcohol (and) lecithin (and) sodium cetearyl sulphate (and) vegetal oil, Glycerin, Helianthus annuus hybrid oil, Citrus limonum oil, Limonene, Benzyl alcohol, Panthenol, Citral.

40 g