€ / EUR

Vyberte menu

$ / USD

£ / GBP

Kč / CZK

€ / EUR

  logo template4

Tonizujúci balzam s extraktom z diablovho pazúra - 100 ml

Výrobca: manicos
Záručná doba:: 24 mesiacov
Kód: n 6420215009638
Dostupnosť: na sklade u dodávateľa
Cena bez DPH: 5.75
6.90 ks

Tonizujúci balzam s extraktom z diablovho pazúra - 100 ml

Obsahuje extrakt z Diablovho pazúra (extrakt z koreňa Harpagophytum procumbens) (štandardizovaný obsah harpagozidov) a extrakt z papriky (extrakt z plodov Capsicum frutescens).

Použité extrakty pôsobia silne protizápalovo, zlepšujú krvný obeh, obnovujú svalový tonus, zvyšujú pohyblivosť kĺbov a zmierňujú reumatické bolesti.

Spôsob použitia: Naneste na čistú pokožku v tenkej vrstve, vmasírujte pevnými pohybmi až do úplného vstrebania, kedykoľvek je to potrebné. Po použití si umyte ruky. Nepoužívať na otvorené rany a v blízkosti očí. Nepoužívať u detí mladších ako 3 roky. Uchovávajte mimo dosahu detí. V prípade podráždenia alebo zápalu prestaňte používať. Zabráňte kontaktu s očami. Dermatologicky testovaný produkt.

Zloženie (INCI): Aqua, Ricinus communis seed oil, Methyl salicylate, Camphor, Glyceryl stearate, Cetylstearyl alcohol, Glycerin, Ethyl alcohol denat., Harpagophytum procumbens root extract, Benzyl alcohol, Ceteareth-20, Cyamopsis tetragonoloba gum, Lecithin, Capsicum frutescens fruit extract, Glyceryl laurate, Tocopheryl acetate.

Pozri.sk - vyhľadávačPricemania.sk – Porovnanie cien